Snapchat’ten Pac-Man özleyenlere sürpriz

0
204 Okunma
Bir fıstık ezmesi üreticisinin yeni ürününü tanıtmak üzere yaptığı bu “Pacman” tarzı oyuna Snapchat kullanıcıları erişebilecek. Reese’s adı verilen ve yurtdışında fıstık ezmesi satan bir firma, Snapchat ile birlikte kendi oyununu geliştirdi. Çikolata ve fıstık ezmesinden oluşan bu adeta “Pacman” oyununun gününüzü geçirmelik fena bir oyun olmadığını da ekleyelim.
Snapchat yeni reklam anlaşması sayesinde Pac-Man nostaljisi yaşamak isteyenlere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Bu oyunun tadını çıkartmak için ise uygulamanın snapkod özelliğini kullanmak gerekiyor.

Özlediğiniz nostaljik günlere geri dönmenizi sağlıyor

Fıstık ezmeleriyle meşhur olan Reese’s markası Snapchat ile oldukça farklı bir reklam çalışmasına imza attı. Tahmin edebileceğiniz üzere asıl amacı ürünlerini tanıtmak olan bu marka Snapchat kullanıcılarını Pac-Man oynadıkları o güzel günlere geri döndürüyor. Elbette bu alıştığımızdan biraz daha farklı bir Pac-Man. Fonu tamamen turuncu olan bu oyunda noktalar yerine ufak şekerlemeler yer alıyor.

Bizim kontrolümüzdeki Pac-Man ise onları yiyerek ilerlemeye başlıyor. Alıştığımız Pac-Man dinamiği ise korunuyor. Üzerinde büyük harfle R yazan şekerlemeleri yediğinizde ise kovalamaca tersine dönüyor. Böylece daha fazla puan kazanmak ve düşmanlarımızı alt etmek mümkün oluyor.

Oyun bu arada tamamen bedava. Başlık resmindeki veya alt taraftaki “Snapkodu” taratarak oyuna girebiliyorsunuz. “Snapkod” taratmayı bilmeyenler için ise yapmanız gereken, aşağıdaki görselin resmini çekip, Snapchat‘e girip, arkadaş ekle kısmından “Snapkodla ekle” seçeneğini seçmek. Son çektiğiniz fotoğrafı o listede zaten ögreceksiniz. O fotoğrafa dokunarak oyuna girebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz