Somfy, yeni nesil akıllı ev ürünleri

0
418 Okunma

Bina otomasyon sistemleri markası Somfy, yaşam alanlarına akıl katan sistemler ile dikkat çekiyor. Somfy’nin Connexoon çözümü; kullanıcılara perde, panjur, tente, garaj kapısı gibi birçok motorlu ekipmanı evde değilken de akıllı telefonları üzerinden kontrol edebilme imkanı sunuyor.

Connexoon Window uygulaması ile perde ve panjurlarınızı kontrol etmek için mutlaka evde olmanız gerekmiyor. Bu uygulama ile  dışarıdayken de panjurlarınızı akıllı telefon üzerinden yönetip durumlarını kontrol edebilmesi mümkün oluyor. Ayrıca; hava durumu sensörleri, saat ve hatta bir alarm ilişkilendirilerek senaryolar da programlanabiliyor.

Hem yeni hem de mevcut panjurlara uygulanabiliyor

Kablosuz şekilde uygulanabilen Altus io ve Oximo io motor serileri, dekorasyona en ufak bir zarar vermeden montaj kolaylığı sağlıyor. Ayrıca panjurlar io teknolojisi sayesinde sadece uzaktan kumanda ile değil, akıllı telefon ile de kontrol edilebilir hale geliyor. Öte yandan kullanıcılar en sevdikleri ambiyansı kaydederek istedikleri zaman evde aynı ortamı oluşturabiliyor.

Somfy, kablosuz teknolojisi ile evdeki ekipmanları bütünüyle uyumlu ve güvenli hale getiriyor. Oluşturulan senaryolar ile uzaktan kumanda ya da akıllı telefon aracılığıyla yaşam alanlarında istenilen atmosfer sağlanabiliyor. Nina, konforlu bir uzaktan kumanda deneyimi sunmayı hedefliyor. Nina ile evdeki iOS uyumlu tüm ekipmanları yönetebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz