Somfy’den yeni ev otomasyonu teknolojisi

0
392 Okunma
Somfy akıllı ev
Somfy akıllı ev

Günümüzde trend olan akıllı ev sistemleri sayesinde çeşitli işletmeler ev otomasyonları ve bunları destekleyici programlar oluşturmaya başladı. Sizde bu sıralar hayatınızı kolaylaştırmak için akıllı ev sistemleri arıyorsanız Somfy tarafından geliştirilen yeni ev otomasyonu tam size göre.  Aynı anda bir çok işlemi yapmanızı sağlayan bu sistemin adı Tahoma. Bu ürün evinizin konforunu ve güvenliği arttırmak için tasarlanmış. Geliştirdikleri bu sistem size ev ekonomisi anlamında da iyileştirmeler yapabilme imkanı da sunuyor.

Panjurlar, ısıtma sistemleri , çeşitli ışıklandırmalar, perdeler, bahçe-garaj kapıları Tahoma ile akıllı ev platformları haline dönüştürülüyor. Bu akıllı platformlar Tahoma tarafından birbirleri ile ilişkilendirilmeyi sağlayıp zaman ve mekan fark etmeksizin kontrol edilebilir hale geliyor. Sistem kurulduktan sonra mobil aplikasyonda tüm işlemleriniz basit ve anlaşılır bir ara yüzde halledebiliyorsunuz. Zamandan tasarruf sağlarken konforunuzu da arttıran bu ev otomasyonu ile günlük kısıtlarınızdan kurtulabilirsiniz. Size sunulan ara yüz ile ileriye dönük planlamalar oluşturabilirsiniz. Örneğin;  çocuk odanızın ışığın kapanması için bir saat verebilir veya perdeyi sabah 08:00’da açılmaya ayarlayabilirsiniz. Yada garajın kapısını açık bırakıp bırakmadığınızı iş yerinize gittikten sonra kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda ısıtma sistemleriniz için bir plan hazırlayarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Tüm bunları yapması için size güven verecek gerekli koşulları sağlayan Somfy TaHoma yüksek performanslı SySS güvenlik sertifikasına sahiptir. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Diğer güvenlik sistemlerinizide platform üzerinden takip edebilme özelliği sunar

Somfy Tahoma size enerji tasarrufu, sürekli güvenlik ve mükemmel konfora aynı anda sahip olmanızı sağlar. Dilerseniz bu akıllı sistemi deneyimlemek için Android veya ios cihazının mağazasından uygulamayı edinebilirsiz. Daha konforlu bir yaşam için akıllı ev teknolojilerindeki gelişmeleri takip etmeyi unutmayın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz