9 Nisan Perşembe 2020

Spor sonrası ağrıları dindiren teknoloji


Masaj tabancası

Bazen ara verdiğiniz spor rutinine geri dönmek eklem ve kas ağrılarına neden olabilir. Bu noktada ise Masaj tabancası imdada koşuyor. Yoğun ve hızlı hayatımızın içinde spor yapmaya pek vakit bulamıyoruz. Ancak bulduğumuzda da birçoğumuz ipin ucunu kaçırıp, sporu abartabiliyor. Bu gibi durumların sonucunda ise ertesi gün kas ve eklem ağrılarıyla baş başa kalabiliyoruz. Ağrıların geçmesi için ya dinleniyoruz, ya da ağrı kesicilerle günü bitirmeye çalışıyoruz, fakat bunun için de masaj tabancası isimli bir teknoloji olduğunu söylesek nasıl olurdu?

Apple Watch Nike Series 5 kutusundan çıkıyor

Masaj tabancası spor sonrası ağrıları dindiriyor

Artık hayatımızda büyük küçük birçok üründe ya da alanda teknoloji karşımıza çıkıyor. Kas ve eklem ağrılarını dindirmek için de teknolojiye başvuran uzmanlar, spor sonrası çekilen ağrıları azaltan masaj aletleri geliştiriyor. Masaj tabancası olarak adlandırılan bu teknolojinin kullanılması oldukça basit duruyor. Miuco X3 masaj tabancası ağrılarınızı hedefe alarak onların hafiflemesini sağlıyor.

Masaj yaptırma gibi bir zamanınız yoksa bu tarz masaj tabancaları gerçekten de kurtarıcı hale gelebilir. Amazon’da satışı olan ve farklı güç hız ayarları bulunan cihazın, 129.99 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. 20 farklı ayarlanabilir modu bulunan cihazın, uzun bir pil ömrüne sahip olduğunu da belirtelim.

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı, şık powerbank: Xiaomi Mi Power 2S inceleme

Akıllı telefonlar hayatımızın önemli bir parçası olduğundan beri, akıllı telefon aksesuarları da bizim için büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir