20 Mayıs Cuma 2022

Spor ve beslenme rutinim (Kullandığım teknolojiler)😍


Fazla kilolar çoğu kişi için kurtulmak istenilen bir durum haline geliyor. Ancak çeşitli ve birbirinden farklı yöntemlerle de kilo vermek mümkün olduğu için ‘nasıl’ sorusunun birden fazla yanıtı var. Zayıflama yolları arasında ise en sık başvurulan yol spor oluyor. Bu kapsamda videomuzda sizlere zayıflamak için spor yaparken faydalı teknoloji ürünlerini anlattık.

Zayıflamak için spor yaparken sizi motive edecek teknolojiler

Spor yaparken hem motivasyonu hem de verimliliği artıran birçok teknoloji ürünü var. Videomuzda Seda Alkan, spor yapmak için kullandığı ürünleri açıkladı.

Salgın döneminde spor salonları kapalı olduğu için Alkan, ilk olarak evde spor yapabilmek ihtiyaç duyduğu ve alıp kullandığı cihazlardan bahsetti. Koşu bandı için Xiaomi Walkingpad R1 Pro tercihini yapan Alkan, ürün hakkındaki deneyimlerini paylaştı.

Diğer yandan spor yaparken kulaklık ve akıllı saatin de motivasyon ve verimlilik noktasında etkili oluyor. Bu bağlamda Alkan, kullandığı kulaklığı ve akıllı saati videoda açıklarken, cihazlar hakkındaki deneyimlerini de aktardı.

YAZAR: Sevde Sivri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp durum gizleme nasıl yapılır?

Dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından kullanılan sohbet, telefon ve fotoğraf paylaşım uygulaması WhatsApp, sahip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.