21 Mayıs Cumartesi 2022

Sporcular için Galaxy Watch Active geliyor


Uzun bir süre boyunca akıllı saatlerinde Gear ismini kullanan Samsung, geçtiğimiz yıl bir değişiklik yaptı ve Galaxy ismini kullanmaya başladı. Gear’ı tarihin tozlu raflarına kaldıran Samsung, Galaxy Watch’ı ise Galaxy Note 9 ile aynı etkinlikte tanıttı. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı modeli bulunan akıllı saat, pazara da hareketlilik getirdi. Şimdi ise sıra Galaxy Watch Active modelinde.

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından beğeni ile karşılanan Galaxy Watch ile ilgili yeni dedikodular da ortaya çıktı. AllAboutSamsung’da yer alan bilgiye göre, Samsung şu sıralar Galaxy Watch Active üzerinde çalışıyor. Galaxy Watch’un bir versiyonu olacak olan saatin isminden de anlaşılacağı gibi spor seven kullancıları hedef alacağını söyleyebiliriz.

Galaxy Watch Active, Galaxy S10 ile aynı etkinlikte tanıtılacağı düşünülüyor. Güney Koreli teknoloji devi merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S10’u 20 Şubat günü San Francisco’da görücüye çıkaracak.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

garmin-sik-tasarimli-yeni-akilli-saatini-tanitti

Garmin şık tasarımlı yeni akıllı saatini tanıttı

Tanınmış Amerikan akıllı saat üreticisi Garmin, Vivomove Sport Hybrid akıllı saatini piyasaya sürdü. Şirket, güzellik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.