23 Ağustos Cuma 2019

Sporcular için sanal eğitim platformu!


Eğer koşmayı ya da bisiklete binmeyi seviyorsanız ancak her zaman bunu açık havada yapabilecek bir fırsat yaratamıyorsanız muhtemelen aktivitenizi eve taşımanız gerekiyor. Bildiğiniz gibi kapalı alanda kullanılabilen birçok sabit bisiklet ya da koşu bandı var. Ancak Zwift bu deneyime teknolojiyi katarak daha motive edici bir hale getiriyor. 

Sanal dünyada bisiklet sürmenize imkân sağlayan çevrimiçi fitness platformu artık bu aktiviteyi koşu bandında da yaptırıyor. 

Zwift nasıl kullanılıyor?

İlk olarak Zwift sanal eğitim platformu için uygun bir cihaz almanız gerekiyor. Bu cihaz koşu bandınız ya da bisikletiniz üzerindeki verileri doğrudan Zwift’e aktarmayı sağlıyor. Böylece siz spor yaparken verileriniz de yakından takip ediliyor. Son olarak Zwift için öncelikle aylık abonelik sistemine kaydolmak gerekiyor. Gerekli tüm adımları attıktan sonra nerede gezmek istediğinize karar verip yola çıkabilirsiniz. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Loreal AR

L’Oréal artırılmış gerçeklik ve yapay zekayı kullanan sistem geliştiriyor

L’Oréal’in Dijital Yayın Sorumlusu Lubomira Rochet, kozmetik endüstrisinin internet ile olan doğal ilişkisini açıkladı. Ürünleri …

Bir Cevap Yazın