Strava Running and Cycling GPS

0
274 Okunma

Bahar geldi, havalar düzeldi, güneş gökyüzünde parlıyor, insanın da içi kaynıyor.

Elbette bu güzel havalarda en güzel etkinliklerden biri spor yapmak, koşmak hatta bisiklete binmek. Ancak artık bisiklet, koşu gibi aktivitelerinizi çok daha eğlenceli bir oyuna çevirebilirsiniz.

Strava özellikle bisiklet kullanıcıları arasında çok popüler olan bir uygulama.

Strava Running and Cycling GPS uygulaması sayesinde, spor faaliyetinizi GPS üzerinden takip eden akıllı telefonunuz, kaç kilometre yol aldığınızı, hızınızı, performans değerlerinizi, çıktığınız yokuşları, molalarınızı, ortalama hızınızı, maksimum hızınızı, haritadaki konumunuzu ve rotanız gibi bilgileri analiz ederek, hesabınız üzerinde kayıt oluşturuyor. Bu sayede performans artışınızı düzenli olarak kontrol edebilirken ayrıca bu verileri sosyal medyada paylaşabiliyor, aynı aktivtelerle uğraşan arkadaşlarınızla, etkinlik performansınız üzerinden yarışa girebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirip telefonunuza kurabileceğiniz uygulamayı çalıştırırken telefonunuzun GPS özelliğini açmanız gerekiyor. Ardından hesabınıza telefondan ve web’den kolayca ulaşabilir, dilediğiniz zaman etkinliklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz