19 Şubat Çarşamba 2020

Stresi yok eden nano kabarcıklar


Bir musluk düşünün görünüşü evinizde kullandığınız musluklarla birebir aynı. Fakat sağlık yönünden bakıldığında ise evdeki musluklarınızdan 2-3 kat daha güçlü. Ve bunu herhangi bir ekstra güç kullanmadan yapıyor.

Apple büyük davaya hazırlanıyor!

Bir musluk kullanmak günlük rutinlerimizin bir parçasıdır, ellerimizi banyoda temizlemekten mutfaktaki taze sebzelere kadar evlerimizin her yerinde kullanılmaktadır. Ancak temizleme güçleri tek, neredeyse farkedilemez bir yükseltme ile geliştirilebilir… MiniBle S.

Minible S nasıl çalışıyor?

MiniBle S ortalama musluğa monte edilebilir ve suyun akışı sayesinde temizliğin bütünlüğünü büyük ölçüde artıran nano kabarcıkların bolluğunu oluşturur. Nano kabarcıklar hafife alınmaz; küçük olabilirler, insan gözeneklerinden 500 kat daha küçük olabilirler, ancak ciddi bir fark atarlar. Her bir Nano kabarcık, 5500 ° C’lik neredeyse anlaşılmaz bir sıcaklık ve 3 milisaniyeden uzun sürmeyen yüksek bir basınç oluşturmak için patlama oluşturur… Bunun bakterilerin öldürülmesinde etkili olduğunu söylemeye gerek yok!

Spotify ebeveyn filtresi devreye giriyor

Sıradan sudan 2-3 kat daha etkili olduğu test edilmiş, su kullanımını% 30 azaltmış ve rahatlatıcı bir duş için suya stres giderici negatif iyonlar katılmış, hepsi de herhangi bir ek enerji tüketimi olmadan bize harika geliyor. 

Tasarımcı: HerherS Studio

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

apple-iphone-9-u-31-mart-ta-tanitacak-1

Apple iPhone 9’u 31 Mart’ta tanıtacak!

Dünyanın en başarılı teknoloji şirketlerinin başında gelen  Apple, 2020’de iPhone SE 2 veya iPhone 9 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir