19 Ağustos Cuma 2022

Super Mario Bros. hayranlarını üzen haber: Film ertelendi!


Geçen sonbaharda bir Nintendo Direct etkinliği sırasında şirket , Minions animasyon stüdyosu Illumination ile yaptığı animasyonlu Super Mario Bros. filminin çıkış tarihini açıkladı . Şimdi şirket, filmin planlandığı gibi 21 Aralık’ta vizyona girmeyeceğini ve bunun yerine 2023 baharında vizyona gireceğini açıkladı.

Super Mario Bros. filminin detayları

Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto’ya atfedilen bir tweet , ortak yapımcı Chris Meledandri ile görüştükten sonra, Super Mario Bros. filminin yeni çıkış tarihlerinin Japonya’da 28 Nisan ve Kuzey Amerika’da 7 Nisan olduğunu söylüyor. Tweet, Chris Pratt’in Mario’yu nasıl canlandıracağına dair bir açıklama, bir başlık veya bu projenin 2018’de duyurulmasından bu yana sahip diğer soruların hiçbirini yanıtlamadı .

Film için onaylanan diğer oyuncular arasında Princess Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Luigi rolünde Charlie Day, Bowser rolünde Jack Black, Donkey Kong rolünde Seth Rogan, Toad rolünde Keegan-Michael Key ve Cranky Kong rolünde Fred Armisen yer alıyor. Uzun zamandır Mario seslendirme sanatçısı Chris Martinet de filmin bir parçası olacak, ancak tam olarak nasıl olduğu belli değil.

Miyamoto, filmin “beklemeye değer” olacağına söz verdi ve bunun ne kadar doğru olabileceğini görmek için ilk Sonic the Hedgehog filminin başarısına bakmamız yeterli. İlk film , izleyiciler ilk fragmanda geri çekildikten sonra animatörlerin Sonic’i düzeltebilmeleri için üç aylık bir gecikmeye ihtiyaç duyuyordu ve çıktığında film bir hit oldu. Mario filmiyle ilgili benzer sorunlara dair bir belirti yok, ancak hala hakkında fazla bir şey bilmiyor olsak da Deadline , önümüzdeki yıl Paskalya hafta sonu yayınlanacak olan gecikmenin “aile izleyicisini optimize etmek” ile ilgili olduğunu bildiriyor.

YAZAR: Yağmur Yıldırım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

wi-fi araması

Wi-Fi araması nedir? Nasıl kullanılır?

Akıllı telefonlar arama yapmak için şebekeye ihtiyaç duymazlar. Bazı mesajlaşma ve video görüşme uygulamaları bunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.