The Sims oyunlarının en yenisi mobil cihazlar için geliyor

0
714 Okunma
The sims mobil oyun
The sims mobil oyun

Bütün zamanların en iyi yaşam simülasyon oyunu ve her yeni paketiyle bizi kendine bağlayan The Sims bu sefer IOS ve Android cihazlar için geliyor. Electronic Arts’ın yaptığı açıklamaya göre The Sims’in mobil versiyonu Brezilya’da indirilebilir durumda ve çok yakında tüm ülkeler için indirilebilir duruma geleceği belirtildi.

The Sims’in mobil versiyonunu, The Sims 4’ün PC uyarlanmasının biraz daha hafifletilmiş versiyonu olarak düşünebiliriz. Eski Sims’lerde yer alan bütün temel özellikler (karakter yaratımı, ev kurma, aile kurmak, kariyer yapmak ve sosyalBütün zamanların en iyi yaşam simülasyon oyunu ve her yeni paketiyle bizi kendine bağlayan The Sims bu sefer IOS ve Android cihazlar için geliyor. Electronic Arts’ın yaptığı açıklamaya göre The Sims’in mobil versiyonu Brezilya’da indirilebilir durumda ve çok yakında tüm ülkeler için indirilebilir duruma geleceği belirtildi.

leşmek gibi.) mobil versiyonda da mevcut olacak. Karakter ve aile geliştirdikten sonra yadigarlar ve hobiler açılacak.

Yeni Özellikler ve Detaylı Evler

Oyunda yer alan araçlar ile evlerinizi çok detaylı bir şekilde yaratırken ayrıca özelleştirme seçenekleri ile karakterleriniz de detaylandırmanız yapmanız mümkün olacak. Oyunun çıkış videosunda yer alan Social özelliği ile arkadaşlarınızla sohbet ederken oyun içerisinde de en iyi arkadaş olmanızın önü açılıyor.  Oyunun birkaç hafta içerisinde Türkiye’de indirilebilir duruma gelmesi bekleniyor.

Oyun Videosu:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz