31 Mayıs Pazar 2020

Teknolojik spor salonu (vLog)


Pembe TV olarak bu kez eğlenceli bir video ile karşınızdayız. Teknolojik bir spor salonunda neler var, teknolojik spor salonu nasıl olur gibi sorulara yerinde yanıt veriyoruz. Teknoloji ile birlikte günümüzde birçok alan şekil değiştiriyor. Spor salonları da onlardan biri. Henüz robotların mesaiye başlamadığı salonlar yine de teknolojik açıdan oldukça farklı yenilikleri bünyesinde barındırıyor.

Teknolojik spor salonu mu olur?

Aslında bu soruya video ile çok net bir yanıt vermiş oluyoruz. Keyif bir günü paylaştığımız videoyu hemen aşağıda izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Başta da söylediğimiz gibi teknoloji artık her alanda şekil değiştiriyor. Günlük yaşantımızı kolaylaştıran teknolojik yenilikler tabii ki spor salonlarına da girmiş durumda. Artık birçok spor salonunda mobil uygulama ve QR kod gibi teknolojiler kullanılıyor. Böylece salona gelenler basit işlemleri kolayca hallederek hızlıca sporuna başlıyor. Teknolojinin en büyük avantajlarından biri de bizlere vakit kazandırması. Videomuzda da bunun önemli bir örneğini görüyoruz.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

akıllı su ısıtıcısı

Xiaomi bütçe dostu akıllı su ısıtıcısını piyasaya sürdü

Xiaomi birçok ürünüyle dikkat çekmeye devam ediyor. İster basit olsun ister komplike birçok çeşitte ürünü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir