26 Ekim Pazartesi 2020

Tepki çeken iOS 11 özelliği daha belirgin hale geldi!


iOS 11 özelliği

Birçok iOS 11 özelliği genel olarak iPhone ve iPad kullanıcılarını memnun etse de, birkaç sorun işletim sisteminin yeni versiyonunun başını hayli ağrıtmıştı.

Bu baş ağrıtan özelliklerden biri, denetim merkezinden yaptığımız kontrolleri kapsıyor. iOS 11 ile birlikte, Wi Fi, Bluetooth ve Hücresel Veri kontrolleri biraz değişmişti.

Normalde sizin denetim merkezi üzerinden kapattığınızda tamamen kapanacak olan bu özellikler, iOS 11 ile beraber kapanmıyor, sadece pasif duruma geçiyordu.

iOS 11 özelliği

iOS 11 özelliği için özel bilgi pencereleri

Eğer bu üç özelliği kapatmak isterseniz de Ayarlar menüsü üzerinden elle tamamen kapatabiliyordunuz. Kullanıcılar, bu durumu hata olarak kabul etse de aslında Apple durumun çok daha farklı olduğunu defalarca söyledi.

Şimdiyse durumu netleştirmek adına ek bilgi penceleri ekleniyor.

Artık bu üç iOS 11 özelliği arasından birini kapatmak isterseniz, bilgi penceresi neden kapanma işlemi yapılmadığı gösteriyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Snapchat

Snapchat günde yaklaşık 250 milyon kullanıcıya ulaşıyor!

Çoğu sosyal medya kullanıcısında, Snapchat uygulamasının günümüzde eski popülerliğini yitirdiği yönünde bir algı var. Ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir