17 Kasım Cuma 2017

Tepki çeken iOS 11 özelliği daha belirgin hale geldi!


iOS 11 özelliği

Birçok iOS 11 özelliği genel olarak iPhone ve iPad kullanıcılarını memnun etse de, birkaç sorun işletim sisteminin yeni versiyonunun başını hayli ağrıtmıştı.

Bu baş ağrıtan özelliklerden biri, denetim merkezinden yaptığımız kontrolleri kapsıyor. iOS 11 ile birlikte, Wi Fi, Bluetooth ve Hücresel Veri kontrolleri biraz değişmişti.

Normalde sizin denetim merkezi üzerinden kapattığınızda tamamen kapanacak olan bu özellikler, iOS 11 ile beraber kapanmıyor, sadece pasif duruma geçiyordu.

iOS 11 özelliği

iOS 11 özelliği için özel bilgi pencereleri

Eğer bu üç özelliği kapatmak isterseniz de Ayarlar menüsü üzerinden elle tamamen kapatabiliyordunuz. Kullanıcılar, bu durumu hata olarak kabul etse de aslında Apple durumun çok daha farklı olduğunu defalarca söyledi.

Şimdiyse durumu netleştirmek adına ek bilgi penceleri ekleniyor.

Artık bu üç iOS 11 özelliği arasından birini kapatmak isterseniz, bilgi penceresi neden kapanma işlemi yapılmadığı gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkinci el araç satışında ciddi bir düşüş var

Eskiden ikinci el araç alımı oldukça hareketliydi ama artık araba pazarları boş kalıyor. Ülkemizdeki petrol fiyatları her geçen gün zamlanıyor ve bu yüzden insanlar artık araba almaktan korkar bir hale geliyor.

Bir Cevap Yazın