4 Aralık Salı 2018

Tersa Steam, kahveniz bitmeden kıyafetlerinizi temizliyor


telsa stream

Temiz kıyafet kalmadığı durumlarda kısa sürede temizlik ve kurutma yapma özelliğiyle piyasaya çıkarılan çevre dostu Tersa Steam, CES 2018 fuarında tanıtıldı.

Üniversitelerinin ilk yılında bir derneğin sağladığı 60 kişilik bir öğrenci evinde her odada 5 kişi kalmaları ve bu evde sadece 1 adet çamaşır makinesi olması sorunundan yola çıkan üç üniversite arkadaşı The Tersa Steam’i kurdu. Tersa’nın CEO’su Charlie Warden, verdiği röportajda duvara asılabilen, şık ve  çamaşırları kısa sürede yıkayabilecek bir ürün ortaya koymak istediklerini söylerken, kötü bir hikayenin aslında zeki bir fikirin ortaya çıkarmasına sebep olduğunu anlattı.

10 dakika’da temizliyor!

tersa steam

Kimyasal içermeyen ve dış yüzeyindeki ayna detayıyla duvara sabit edilen ürünün kıyafetleri yıkarken güzel koku bırakabilme olanağı sağladığını belirten şirket ürünün, su ve hidrosol ile çalıştığını açıklıyor. Kıyafetlerin bakterilerden ayrışmasını sağlayan hidrosoller ile çalışan Tersa, kıyafetlerinizi içerisine yerleştirmenizin ardından 10 dakika içerisinde temiz ve kuru olarak hazır ediyor ve temiz kıyafetiniz kalmadığı takdirde temiz kıyafetlerle güne başlamanızı sağlayabiliyor.

Cihazın ön satışa 399 dolar üzerinden sunulacağı belirlendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPod alternatifi çok uygun fiyattaki bu muhteşem kulaklıkları kaçırmayın!

Apple ürünleri inkar edilemez harika. Şık tasarımları, güçlü kullanıcı arayüzleri ve genel kalitesi ile tanınan Apple’ın …

Bir Cevap Yazın