25 Ocak Salı 2022

Tesla için yüzük yapan kuyumcu, Tesla’da kilitli kaldı!


Ünlülerin kuyumcusu olarak bilinen Ben Baller, geçen yıl yaptığı pırlanta ve yakut kaplı Tesla yüzüğü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Aradan geçen kısa sürenin ardından Baller ile Tesla’nın arası açıldı.

Tesla Model X’te kilitli kaldı!

Binlerce Amerikalıya istihdam sağladığı için yaptığı yüzüğü Tesla CEO’su Elon Musk’a hediye eden Baller, beklenmedik bir şekilde Tesla ile ters düştü. Kendisi de bir Tesla kullanıcısı olan kuyumcu, aracının içinde tam 47 dakika kilitli kaldığını açıkladı.

37 bin dolarlık yüzüğün üreticisi, Tesla Model X aracının düşük güç moduna girdiğini ve panik durumunda kendini kilitlediğini söyledi. Cumartesi akşamı aracında dakikalarda kilitli kalan Baller, bundan sonra Tesla kullanmayacağını açıkladı. Aracın kapı ve pencerelerinin kesinlikle açılmadığını söyleyen kuyumcu, bundan sonra çocuklarının kesinlikle bir Tesla’ya girmelerine izin vermeyeceğinin de altını çizdi.

Baller’ın söz konusu açıklamaları Instagram hesabı üzerinden yapması Tesla tarafında önemli bir krize neden oldu. Tesla’nın hızlı bir geri dönüş yaptığını söyleyen Baller, Model X’in aylık 1.078 dolar olan kira kontratının sona erdirildiğini açıkladı.

Baller bu olayın ardından Tesla sevdasından vazgeçti ve kendine Chrysler Pacifica aldı.

Fotoğraf çekmek için Everest’e çıktılar!

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Squid game 2. sezon

Macera devam ediyor: Squid Game ikinci sezon geliyor!

Yayınlandığı günden itibaren Netflix’te dengeleri alt üst eden efsane dizi Squid Game için  ikinci sezon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir