13 Mayıs Perşembe 2021

Titreşimlerle temizlik yapan Sonic Soak!


Teknoloji özellikle evlerimizdeki yaşamı iyileştirmek ve konforumuzu artırmak adına sürekli olarak gelişiyor. Yaşanan değişim hayatımıza yeni eşyalar ve yeni çözümler sunmaya başladı. Daha önce aklımızın ucundan geçmeyen ürünler artık piyasada. Yenileri ise çıkmak üzere. Sonic Soak da yakın zamanda piyasaya çıkacak teknolojik temizlik ürünlerinden biri. Mikroskobik seviyede temizlik yapabilen cihaz bunu yalnızca ultrasonik titreşimler kullanarak gerçekleştiriyor. 

Çamaşır makinelerinin çıkaramadığı kirleri ya da lekeleri ortadan kaldıran Sonic Soak saniyede 50 bin ultrasonik titreşimler gönderiyor. 

Bir kase suyun içine atılan cihazın yalnızca ‘Başlat’ düğmesine basmak yeterli. Hassas giysilerdeki her türlü bakteriyi çıkaran Sonic Soak aynı zamanda bir iPhone’dan çok daha hafif ve sıradan temizlik cihazlarına göre 40 kat daha az su kullanıyor. Sonic Soak ayrıca sessiz çalışmasıyla da dikkat çekiyor.

Ürün yeterli yatırımı alırsa piyasaya 150 dolardan sunulacak.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online yemek yemek siparişine bayram kısıtlaması

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan karar doğrultusunda, 29 Nisan saat 19:00‘da başlayan tam kapanma süreci 17 Mayıs tarihinde sabah 05.00‘te …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir