3 Temmuz Pazar 2022

Tükiye satış ihtimalli iki yeni Samsung modeli tanıtıldı


Samsung Galaxy A23

Samsung amiral gemiden uygun fiyatlı seçeneklere kadar birçok model telefon üzerinde çalışıyor. Farklı modeller altında toplanan yeni cihazlar görücüye çıkıyor. Firma A serisi iki yeni telefon tanıttı. İşte Samsung Galaxy A23 ve 13 modelleri.

Samsung Galaxy A23 özellikleri

Samsung Galaxy A23

İki akıllı telefon arasında daha üstün özelliklere sahip model Galaxy A23; 4 farklı renk seçeneği bulunan ürün klasik Samsung tasarımda ve çentikli ekrana sahip. Ürünün ekran boyutu 6,6 inç seviyesinde. Kamera tarafında kullanıcıların beklentilerini karşılayacak. Ön kamera 8 megapiksel, ve F2.2 özellikli. Arka kamera ise 4 ayyrı kameradan oluşuyor; 50 megapiksel F1.8 ana kamera, 5 megapiksel F2.2 ultra geniş açı, 2 megapiksel F2.4 makro kamera ve 2 megapiksel F2.4 derinlik kamerası. Henüz işlemci adı hakkında açıklama yapılmayan model 6GB Ram seçeni ille gelecek. Modelin 64 ve 128 olmak üzere iki farklı depolama seçeneği bulunuyor. Ayrıca cihazın 5000 mAh pil kapasitesi ve 25W hızlı şarj desteği var.

Samsung Galaxy A13 özellikleri

Samsung Galaxy A13

İlk modele göre daha düşük özelliklere sahip bu cihaz benzer tasarım ile dikkat çekiyor. Standart Samsung tasarımı 6,6 inç çentikli ekranla sunulmuş. Batarya tarafında da Samsung Galaxy A23 ile benzerlik gösteren model; 5000 mAh kapasiteli pile ve 25W hızlı şarj desteğine sahip. Kamera kısmında da A23 modelinin özellikleri aynen yansıtılmış. Henüz açıklanmayan bir işlemci ile çalışan model 3-4-6 olmak üzere üç farklı RAM seçeneği ile sunulacak. Ayrıca modelin depolama tarafında da 32-64-128 GB seçenekleri bulunuyor.

Samsung Galaxy S22 ve Galaxy Tab S8 ön siparişe açıldı

Henüz fiyatları belirlenmeyen Samsung Galaxy A23 ve 13 modellerinin ilerleyen günlerde Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

 

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO yeni akıllı telefon modeli X4 GT’yi tanıttı

Xiaomi çatısı altından çıkan POCO, yeni modellerini tanıtmaya devam ediyor. Özellikleri ve fiyatı ile dikkat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.