13 Aralık Perşembe 2018

Tuvalet fırçası LUMI kendi kendini temizleyebiliyor!


LUMI kendi kendini temizleyen tuvalet fırçası, bu alanda dünyada görmüş olduğumuz en iyisi olabilir. İşi olan tuvaletin pisliğini temizler. Hatta bundan daha daha fazlasını da yapar; kendini temizler!

LUMI kendini temizleyen yeni bir tuvalet fırçası

Bu devrim yaratan araç, mikropları öldürmek için doğru frekanslarda dikkatlice kalibre edilen birkaç yönden fırçaya UV ışını üfleyen UV bazlı bir dezenfektan. Fırçanın kuru ve hijyenik olmasını sağlamak için, bir buharlaştırma tavası ile birlikte tahliye delikleri var. Bu tahliye delikleri, fırçanın çabuk kurumasına yardımcı oluyor.

Bu fırça, mikropların tuvalet fırçasından tuvalete geri aktığı eski banyo mikrop transfer döngüsünü kırıyor. Tuvalet fırçası tabanının, her zaman temiz kalmasını sağlıyor. LUMI temizlik sürecini daha kolay, daha verimli ve hijyenik hale getiriyor.

Kendi kendini temizleme yetenekleriyle LUMI, tuvaletlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başlayacak! Fırça, şuan Kickstarter’da 40 dolara satılıyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jimmy Choo kendi kendini ısıtabilen bot üretti

Dünyaca ünlü ayakkabı markası Jimmy Choo, kendi kendini ısıtabilen bot üretti. Birbirinden güzel ayakkabılarıyla dikkat çeken …

Bir Cevap Yazın