18 Eylül Çarşamba 2019

Tv ünitesi mi yoksa hava temizleyici mi?Bu tasarım harikası ürün ilk baktığınızda tıpkı bir televizyon ünitesini andırıyor değil mi? Biz de ilk baktığımızda öyle sandık.

İlk bakışta, bu hava temizleyiciyi bir sehpayla karıştırmakta haklısınız Kendine güvenen şekli ve dikkatlice düşünülmüş detayları, elektrikli bir cihazın aksine bir mobilya parçasına benzeyen bir ürüne yol açtı. Tasarımcısı Jaehyo Lee, mobilyaların ‘tek beden’ kadar basit olmadığını; Modüler bir tasarımla, bu dost hava temizleyici, yerleştirileceği ortama uyacak şekilde dönüştürülebilir ve mevcut mobilyalarla daha da uyumlu hale getirilebilir diyor.

Tesla sahibi ameliyat ile anahtarı koluna yerleştirdi!

Ev aletlerinin evlerimizdeki uyumu bozması için hiçbir neden yoktur, ancak çoğu mobilyalar istenmeyen göz kanamaları haline gelir. HORIZONTÁLIS, farklı işlevlere sahip bir ürünün, evdeki mevcut mobilyalara uyum sağlayacak şekilde nasıl tasarlanabileceğini gösteren bir hava temizleyicidir.

YouTube videolarını artık müzikler heder etmeyecek!

Tasarımcı: Jaehyo Lee

 

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kişisel hava temizleyici Puripot!

Kişisel hava temizleyici Puripot muhtemelen bilmediğiniz bir şey. İçeride soluduğunuz hava, dışarıda soluduğunuz havadan 10 …

Bir Cevap Yazın