31 Mayıs Pazar 2020

Twitter Android kullanıcıları için güncelleme uyarısı


ShiftDelete.Net‘in haberine göre; Twitter, hem Android hem de iOS platformunda yayınladığı güncellemelerle mobil kullanıcılarının uygulamayı kullanması kolaylaştırıyor. Son olarak, yayınlanan Twitter 8.28 Android güncellemesi de bunlardan biri. Ancak, bu güncelleme kullanıcıları biraz yormuş gibi görünüyor. Twitter Android kullanıcıları için güncelleme uyarısı geldi.

Twitter 8.28 sürümüne dikkat!

Google Play Store’da yayınlanan Twitter 8.28 sürümünde birkaç kullanıcıyı olumsuz etkileyen bir hata ortaya çıktı. Soruna göre, uygulama açıldığı anda kilitleniyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Twitter da uyarı yaptı. Durumu doğrulayan şirket, Twitter Android kullanıcıları için yaptığı uyarıda, “Sorunun düzeltildiğini bildirene kadar uygulamayı güncellememeninizi öneriyoruz” dedi.

Twitter Android kullanıcıları ne yapacak?

Sorunlu sürümü yükleyenlerin Ayarlar>Depolama ve Önbellek>Verileri temizle veya Önbelleği temizle yönlendirmesini takip etmesi gerekiyor. Böylece karanlık mod ve videoyu otomatik oynatma tercihleri sıfırlanacak.

Twitter ortaya çıkan sorunu çözmek için çalışmalara başladı. Yeni güncellemenin yakın zamanda yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Twitter DM’leri kalplerle, emojilerle dolacak!

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

akıllı su ısıtıcısı

Xiaomi bütçe dostu akıllı su ısıtıcısını piyasaya sürdü

Xiaomi birçok ürünüyle dikkat çekmeye devam ediyor. İster basit olsun ister komplike birçok çeşitte ürünü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir