12 Ekim Cumartesi 2019

Üç ayrı cihazı yanınızda şarj eden kablosuz şarj


Yanınızda taşıdığınız araçlar kadar taşınabilir olacak şekilde tasarlanan bir şarj cihazı ister misiniz? Kablosuz şarj olan tüm akıllı cihazlarınıza tam uyum sağlayan Flexo katlanabilir özelliği ile 3 ayrı cihazınızı aynı anda şarj etme imkanı sunuyor.

En küçük Flexo, tek şarj cihazıyla birlikte geliyor ve kabaca bir AirPods kutusunun boyutundadır. Cep dostu olarak tasarlanan küçük Flexo, kulaklıklarını, saatinizi veya akıllı telefonunuzu birkaç saat boyunca tam şarj eder, pil ömrünüzü ve üretkenliğinizi sorunsuz bir şekilde geçirmenize yetecek kadar uzatmak için mükemmeldir. Boyutunu yükseltin ve aynı anda iki aygıtı şarj edebilen normal bir cihaz elde edersiniz. Boyut artışı, daha az cep dostu olduğundan kuşku duyulmaz, ancak çalışmanız için daha fazla pil kapasitesi (iki modül arasında bölünmüş) sağlar.Bununla birlikte, en işlevsel Flexo, zemine bir paspas gibi döşendiğinde (aynı anda üç aleti şarj etmenizi sağlayarak) değil, aynı zamanda onu tutan mıknatıslar sayesinde bir destek standı gibi katlanan üç parçalı şarj cihazı halini alır. Çoğu geleneksel şarj cihazı dışında çapraz olarak ayakta durmanıza izin verir. Bir çantada taşımak için mükemmel olan Flexo, pratik olarak yanınızda taşıyabileceğiniz bir şarj ünitesi oluşturmak için bir araya gelen üç ayrı kablosuz güç bankasının rahatlığını sunar!

Hangisini seçerdin?

Tasarımcı: Michał Dziedzski

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram karanlık mod

iOS tarafında Instagram karanlık mod özelliği kazandı

Bir süredir birçok uygulama ile karşımıza çıkan karanlık mod, Instagram için Android kullanıcılarından sonra iOS …

Bir Cevap Yazın