14 Aralık Cuma 2018

Under Armour akıllı ayakkabılarını tanıttı


Under Armour markası yeni akıllı ayakkabılarını tanıttı. Özellikle sporculara hitap eden akıllı ayakkabılar antrenman verilerini ayrıntılı olarak veriyor.

Akıllı ayakkabı içerisine yerleştirilen çip ve akıllı telefon uygulaması sayesinde kişinin koşu bilgilerini ve fitness performansını gerçek zamanlı olarak gösteriyor.

Darbeleri enerjiye dönüştürün

Geçtiğimiz Şubat ayında da HOVR bağlantılı ayakkabılarını piyasaya süren marka, bu ayakkabı ile kişinin rahatını ön planda tuttuğu gibi ayakkabının aldığı darbe ya da vuruşları emerek bunları performans kalitesini arttırmak için enerjiye dönüştürüyor.

Under Armour’un HOVR teknolojisine sahip ayakkabıları yer çekimsiz ortam hissiyatı yaratarak ayaklarda yüksek enerji hissedilmesini sağlıyor.

Kullanıcılar telefonlarına indirecekleri MapMyRun uygulaması ile kişiler antrenmanlarını maksimum faydaya çıkarabilmeleri için listelenen bilgileri görüyorlar.

Kadınlar için olan modeline buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Erkekler için olan modeline buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın en gelişmiş pediatri hasta simülatörü HAL ile tanışın!

Pediatri hastalarına, sağlık alanında çalışanlara ve tıp öğrencilerine müjde.  Öğrenme aracı olarak insansı robotlar üretildi.  …

Bir Cevap Yazın