3 Haziran Çarşamba 2020

vivo S6 5G için bazı özellikler belli oldu


vivo S6 5G kamera özellikleri

Uygun fiyatlı modelleriyle dikkat çeken vivo, yeni telefonunu tanıtmak için gün sayıyor. 31 Mart günü tanıtılması planlanan vivo S6 5G modelinin kamera detayları ortaya çıktı. Telefonun iki adet öz çekim kamerasına sahip olacağı zaten biliniyordu. Yeni paylaşılan fotoğraflara göre, arka tarafta yer alan kameranın kaç Megapiksel olduğu da ortaya çıkmış oldu. İşte vivo S6 5G kamera özellikleri…

vivo S6 5G kamera özellikleri-02

vivo S6 5G kamera özellikleri

Telefonun marka elçisi olan 22 yaşında Çinli aktör Turbo Liu (Liu Haoran)’un elinde görüntülenen fotoğraflarda telefonun arka kamera kurulumunun yuvarlık olarak konumlandırıldığı görülüyor. Arka tarafta 4 kamera ile bizi karşılayan telefonun 48 Megapiksellik bir ana kamera ile geleceği söyleniyor.

vivo S6 5G kamera özellikleri

Kamera kurulumunun tasarıma bakıldığında diğer vivo modelleriyle benzerlik taşıdığı açıkça görülüyor. Yuvarlak kamera kurulumunun hemen altında çift renkli bir LED flaşın yer aldığı görülüyor.

Üç dikey kameranın sol tarafında kamerayla ilgili detay ortaya çıkıyor. 48 Megapiksel şeklinde bir ibarenin ortaya çıkmasıyla, kamera detayı biraz daha belli olan telefonun, mavi beyaz yansımalı model ve koyu mavi beyaz yansımalı model şeklinde iki renk seçeneği ile geleceği söyleniyor.

vivo X30 Alexander Wang imzalı tasarımla geliyor

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series Nike 5 deneyimi

Apple Watch Nike Series 5 farkı! Apple Watch 5 Nike vs normal

Apple Watch Nike Series 5 deneyim videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda Apple Watch Series 5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir