30 Mayıs Cumartesi 2020

WhatsApp’ın Android Beta sürümüne karanlık mod geldi!


whatsappin-android-beta-surumune-karanlik-mod-geldi-3

Facebook bünyesinde bulunan anlık popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın Android Beta sürümüne sonunda karanlık mod geldi.

whatsappin-android-beta-surumune-karanlik-mod-geldi-1

 

Bu haberle birlikte WhatsApp’ta karanlık modu ilk defa görmüş olacağız. Karanlık mod şimdilik sadece android beta kullanıcıları için hazırlandı. Bu yenilikten henüz iPhone (iOS) kullanıcıları yararlanamayacak.
Beta programına sahip olmayan ise Google Play Store’daki WhatsApp uygulama sayfasına girerek Beta programına erişebilirler.

Yenilenmiş iPhone satışları başladı

WhatsApp’ın Android Beta sürümüne gelen karanlık mod nasıl kullanılır?

whatsappin-android-beta-surumune-karanlik-mod-geldi-2

İlk olarak akıllı telefonlarınıza WhatsApp Beta uygulamasını indirin ve kurun. Daha sonra WhatsApp uygulamasını açın, hesabınızı açıp aktifleştirin. Uygulama içerisinde bulunan sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın. Ayarlar menüsüne girin. Ayarlar kısmında yer alan görüntüleme başlığı altındaki tema seçeneğine dokunun. Son olarak açılan sekmeden koyu temayı seçin ve böylelikle artık WhatsApp’ınızda koyu mod seçeneğini kullanabilirsiniz.

Telefon işlevi görebilen akıllı eldivenler!

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter paylaşım zamanlama

Twitter çok faydalı olacak yeni özelliğini sundu

Twitter, paylaşım zamanlama özelliğini nihayet getiriyor. Bir süredir Facebook ve Instagram gibi platformlara gelen paylaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir