8 Mayıs Cumartesi 2021

WhatsApp’ın beklenen özelliği kullanıma sunuldu


Geçtiğimiz ay WhatsApp yeni bir özelliğin geleceğiniz müjdelemişti. Video gönderirken veya paylaşırken önce sessize alma özelliği artık kullanıma açıldı.

Sessize alma özelliği kullanıma açıldı

Yenilenen gizlilik sözleşmesi ile tepkileri üzerine toplayan WhatsApp, uygulamaya yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay müjdelenen özellik haberi gün itibari ile kullanıma sunuldu. Yeni özellik ile ilgili WhatsApp resmi Twitter hesabından paylaşım yaptı.

Şimdilik sadece Android cihazlarda kullanılan özelliğin yakında iOS cihazlarada gelmesi bekleniyor. Özel videoları ve gizli içeriklerin paylaşılmasını kolaylaştıracak özellik, kullanıcı deneyimine katkı sağlayacak.

Son dönemlerde gündemden düşmeyen WhatsApp, sözleşmeyi onaylamanız için süreyi 15 Mayıs’a kadar uzattı. Yeni özellikleri ve yaptığı son açıklamalar ile kullanıcıların uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyeceği düşünülüyor. Eğer son WhatsApp güncellemesinden haberdar değilseniz, habere buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR: Ayşenur SANDIKÇI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

69 TL’ye Fakir marka düzleştirici aldım 😱(Fakir Carina saç düzleştirici)

Bu videomuzda BİM’den 69 TL’ye aldığımız Fakir’in Carina modeli saç düzleştiricisini inceledik. Uygun fiyatıyla dikkat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir