19 Ağustos Cuma 2022

Xiaomi ihtiyaca göre düzenlenecek akıllı telefon üzerinde çalışıyor


Xiaomi ihtiyaca göre düzenlenecek akıllı telefon üzerinde çalışıyor

Fiyat performans ürünleri ille öne çıkan Çin merkezli teknoloji firması, bu kez yeni bir modüler akıllı telefon tasarımı ile gündemde. Xiaomi daha önce muadilleri denenmiş fakat başarı elde edilemeyen bu alan da çalışmalara başladı. İşte ilk detaylar

Xiaomi modüller akıllı telefon üzerinde çalışıyor

Xiaomi ihtiyaca göre düzenlenecek akıllı telefon üzerinde çalışıyor

Modüller telefon tasarımını daha önce deneyen markalar oldu. Fakat bu cihazlarda gerekli başarılı elde edilememişti. Xiaomi yeni modüler telefon tasarımı görüntüleri ile gündeme geldi. Henüz patent çalışmalarının yapılmadığı model ile ilgili masa üstünde çalışmalar sürüyor. Farklı özelliklere sahip parçalar sayesinde ihtiyacınıza göre tasarlayacağınız bu telefon eğer başarı elde ederse; akıllı telefon pazarına yeni bir ürün çeşidi gelebilir.

LetsGoDigital‘in bilgilerine göre Xiaomi’nin bu yeni çalışması hakkında ortaya çıkan detaylar şu şekilde; ihtiyaca göre değiştirebileceğiniz 3 alan var. Telefon ana gövdesine farklı kamera, pil ve alt hoparlör tercih edebiliyorsunuz. Henüz hakkında fazla detay bulunmayan modelin somut bir kanıtı da bulunmuyor. Bu yüzden piyasa çıkıp çıkmayacağı kesin olarak bilinmiyor.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Nord 20 SE tanıtıldı; İşte özellikleri

Akıllı telefon piyasasındaki başarısıyla adından söz ettiren OnePlus bugün yeni akıllı telefon modeli OnePlus Nord …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.