16 Ağustos Salı 2022

Yaz mevsiminin lekelerine karşı kesin çözüm


Yaz mevsiminin gelmesi ile bastıran sıcaklar, kıyafetlerdeki çıkmayan leke problemini beraberinde getiriyor. Özellikle beyaz gömleklere sinen ter lekesi çalışanların en büyük derdi oluyor. Tüm gün dışarıda koşup oynayan çocukların yaralanan dizlerinden kıyafetlerine bulaşan kan lekeleri anneleri zorluyor. Yaz mevsiminin olmazsa olmazı balkonda çay saatleri, masa örtülerine bulaşan yağ ve çay lekeleri ile bazen kabusa dönüşebiliyor. İşte bu noktada, yaz aylarının yardımcılarından biri olan Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, inatçı lekelere karşı çözüm sunuyor. Ürünün çay, yağ, ter ve kan gibi lekeleri çıkartan dört programı sayesinde lekelerden eser kalmıyor.

10 yıl garantili inverter motora sahip ürün, A+++ -%30 enerji sınıfıyla tasarruflu bir kullanım sunuyor. Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, 9 kg kapasitesi sayesinde kalabalık ailelerin ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, ayrıca perde ve yorgan yıkama programlarıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

Enerji tasarrufu sağlıyor, sessizce çalışıyor

Yüksek enerji tasarrufuna sahip olan Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, su tüketiminde de tasarrufu esas alıyor. Dalgalı tamburu sayesinde çamaşırı yıpratmadan yıkayan ürünün, sessiz çalışma özelliği bulunuyor.

Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 18 Ağustos aktüel kataloğu PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 aktüel kataloğu bu hafta yine capcanlı. Her türden ürünün bulunduğu katalogda uygun fiyatlı teknolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.