Yaz mevsiminin lekelerine karşı kesin çözüm

0
218 Okunma

Yaz mevsiminin gelmesi ile bastıran sıcaklar, kıyafetlerdeki çıkmayan leke problemini beraberinde getiriyor. Özellikle beyaz gömleklere sinen ter lekesi çalışanların en büyük derdi oluyor. Tüm gün dışarıda koşup oynayan çocukların yaralanan dizlerinden kıyafetlerine bulaşan kan lekeleri anneleri zorluyor. Yaz mevsiminin olmazsa olmazı balkonda çay saatleri, masa örtülerine bulaşan yağ ve çay lekeleri ile bazen kabusa dönüşebiliyor. İşte bu noktada, yaz aylarının yardımcılarından biri olan Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, inatçı lekelere karşı çözüm sunuyor. Ürünün çay, yağ, ter ve kan gibi lekeleri çıkartan dört programı sayesinde lekelerden eser kalmıyor.

10 yıl garantili inverter motora sahip ürün, A+++ -%30 enerji sınıfıyla tasarruflu bir kullanım sunuyor. Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, 9 kg kapasitesi sayesinde kalabalık ailelerin ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, ayrıca perde ve yorgan yıkama programlarıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

Enerji tasarrufu sağlıyor, sessizce çalışıyor

Yüksek enerji tasarrufuna sahip olan Profilo Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi, su tüketiminde de tasarrufu esas alıyor. Dalgalı tamburu sayesinde çamaşırı yıpratmadan yıkayan ürünün, sessiz çalışma özelliği bulunuyor.

Leke Uzmanı Çamaşır Makinesi tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz