25 Haziran Salı 2019

Yaza hazırlık: Trend aksesuarlar


Trend Aksesuarlar

Alışveriş biz kadınlar için en önemli aktivitelerden biri. Her zaman yapmaktan keyif aldığımız bu aktivite, özellikle mevsim değişimlerinde daha da artıyor. Henüz yaz için alışveriş yapmaya başlamadıysanız, bu yazın muhtemelen trendlerinde olacak trend aksesuarlar ve ayakkabı önerilerimize göz atabilirsiniz.

Güneş gözlüğünde retro esintiler

Trend Aksesuarlar

Yaz aksesuarları denince ilk akla gelen elbette ki güneş gözlüğü. Yüz şeklinize veya tarzınıza göre seçeceğiniz gözlükler ile hem zararlı güneş ışınlarından göz ve göz çevrenizi koruyabilir hem de farklı tarzlar yakalayabilirsiniz. Bu yaz, bir süredir trendlerden düşmeyen retro gözlükler yine yerini koruyacak.

Geometrik küpeler ile fark yaratın!

Trend Aksesuarlar

Önerileri yüz bölgesinde kullanacağınız akseuarlardan başlamışken küpe seçiminide atlamayalım. Küpe, her an farklı modellerin ortaya çıktığı ve ufak bir hareketler tarzını en hızlı yansıtabileceğiniz aksesuarlardan biridir. Bu yaz en trend küpelerin arasına minimalist tasarımları ile dikkat çeken geometrik küpeler yer alıyor.

Her yazın vazgeçilmez tercihi hasır çantalar

Trend Aksesuarlar

Hasır çantalar neredeyse sadece yazın kullanılıyor. Özellikle tatil beldelerinde sıkça rastladığımız bu türü artık sokaklarda da görmek mümkün. Hatta bu trend o kadar beğenildi ki, birçok markanın yaz sezonun da yerini almaya başladı.

Bel çantaları ile farkınızı yansıtın

Trend Aksesuarlar

Bu yaz çanta konusunda hiç kuşkusuz bel çantaları yer alıyor. Kış aylarının ortasında trendlere girmeye başlayan bu çantalar, yazın en çok tercih edilenleri arasında yer alacak.

Ten rengi sandeletler

Trend Aksesuarlar

Yazın alacağınızın aksesuarların yanı sıra ayakkabılar da alışveriş listemizde yerini alıyor. Yaz sıcakları başladığında kapalı ayakkabılar yerine çok sık tercih ettiğimiz sandaletler her yaz bolca tercih ediliyor. Trendlerde ise ten rengindeki sandaletler yer alacak.

Sizde henüz alışverişinizi yapmadıysanı önerilerimizi dikkate alarak yaz trendlerini yakalayabilirsiniz. Birçoğunu sadece yazın değil her mevsimde kullanabileceğiniz bu aksesuarlar ile tarzını yansıtabilirsiniz. Eğer alışveriş yapmak için yeterli zamanınız yoksa online ticaret sitelerini kullanarak oturduğunuz yerden alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu hem size zamandan tasarruf sağlar hem de diğer ürünler ve fiyatlar ile karşılaştırma yapabilmenize imkan tanır.

Siz yazın en çok hangi aksesuarları kullanmayı tercih ediyorsunuz? 

YAZAR: Ayşenur Ünsal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı en iyi 10 Fitbit alternatifi

İyi bir spor severseniz veya hayatınızda spor daima varsa harekete önem veriyorsanız  Fitbit  Versa, Fitbit Alta, …

Bir Cevap Yazın