23 Nisan Salı 2019

Yeni moda ikonu elektrikli Vespa satışa çıktı!


Motosiklet dünyasının maskülen ruhunu biraz daha yumuşatan ikonik marka Vespa, yeni trendlere ayar uydurmaya devam ediyor. Ülkemizde satışa çıkan elektrikli Vespa Elettrica, aynı zamanda teknolojik özellikleriyle de öne çıkıyor.

Dolu şarjla 100 kilometre gidebilme yeteneğine sahip elektrikli Vespa bu sayede günlük işlerinizi halletmenizde en iyi yardımcınız olmaya aday gibi duruyor. Ufak çaplı market alışverişlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz ya da işinize gidip gelebileceğiniz elektrikli Vespa, tüketim konusunda da sizi üzmüyor.

Vespa Elettrica fiyatı ve yetenekleri

Şarjı 4 saatte dolabilen motosiklette akıllı telefon ile bağlanan 4.3 inçlik bir TFT ekran görev alıyor. kranın merkezinde hız, seçilen sürüş modları, km cinsinden kalan mesafe ve akü şarjı (%) gibi ana bilgileri yer alırken, akıllı telefonda yer alan Elekrikli Vespa Uygulaması ile de araca bağlanarak tüm mesaj ve bildirimler, TFT ekran üzerinden ulaşım imkânı tanıyor.

Vespa Elettrica ülkemizde 49 bin 900 TL’lik fiyat ile satın alınabiliyor.

Işığı 60 yıl sönmeyen akıllı lamba!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Homecoming ile sınırlı kalmayacak!

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’nin Coachella belgeseli, Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre, Beyonce …

Bir Cevap Yazın