Yoga Book ile çizimlerinizi dijitalleştirin

0
251 Okunma

Lenovo’nun, dünyanın en ince 2’si 1 arada tableti Yoga Book gerçek mürekkepli dijital kalemiyle teknoloji severleri etkilemeyi amaçlıyor. Gerçek mürekkepli dijital kalemi ile not almanızı veya çizim yapmanızı sağlayan Yoga Book, sizi not defterinizden kurtarırken daha önce hiç olmadığı kadar verimli çalışmanıza ve dilediğiniz yerde yaratıcılığınızı kullanabilmenize imkan tanıyor.

Gerçek mürekkepli kalem: Real Pen

Gerçek mürekkepli kalemiyle kağıt üzerine alınan notları ya da çizimleri anlık olarak dijitalleştirebilme özelliğine sahip Yoga Book, teknolojinin en şık halinin size sunuyor. Yoga Book’un mürekkepli kalemi Real Pen, not almanın yeni doğal yolunu size sunarken; yazılar ve çizimler, dijital ortama, profesyonel kalitede anlık olarak aktarılıyor.

Şarj gerektirmeyen Real Pen, gerçek mürekkebi sayesinde normal bir kalem olarak da kullanılabiliyor. Real Pen ile tasarımlar, çizimler ve notlar saniyeler içinde düzenleniyor, organize ediliyor, birleştiriliyor ve paylaşılıyor.

En ince, en akıllı: Halo klavye

Yoga Book ihtiyaç duyulduğunda görüntülenen ve gizlenebilen Halo klavye teknolojisiyle de büyük fark yaratmayı amaçlıyor. Cihazın, not almak veya çizim yapmak için kullanılan alanı, istenirse tek dokunuşla dijital olarak ortaya çıkan Halo klavyeye dönüşüyor ve böylece Yoga Book ile dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi kolayca yazı yazılabiliyor.

Yazım yanlışlarını azaltmak için dokunmatik geri bildirim sağlayan hassas, haptik teknolojiye sahip Halo klavye ile Yoga Book kullanıcılarının rahat etmesi amaçlanıyor.

12 saate kadar pil ömrü

Açıldığında 4,05 mm inceliğinde olan ve yalnızca 690 gram hafifliğindeki, tek bir şarj işlemi ile 12 saate kadar kullanılabilen Yoga Book, hem Android hem de Windows ile uyumlu çalışıyor. Yoga Book, yüksek çözünürlüklü 10.1 inç IPS FHD ekranı, Dolby Atmos ses teknolojisi ve 64 GB belleği ile rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor. 360 derece açılan bir menteşeye sahip olan Yoga Book metalik gri ve şampanya rengi seçenekleri ile sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz