YouCam Makeup ile nasıl güzelleştim?

0
2.596 Okunma

Pembe TV olarak kadınların hayatını kolaylaştıracak teknolojileri anlatmaya devam ediyoruz. Bu kez YouCam Makeup isimli uygulamayı kurduk ve deneyimledik. Instagram’da paylaştığınız fotoğraflara ufak dokunuşlar yapmak istiyorsanız bu uygulamaya bir göz atabilirsiniz. En iyi makyaj yapmak programı listelerinde yer bulan uygulamayı mercek altına alıyoruz.

Anında güzelleştim: YouCam Makeup

Sosyal medyada paylaşım yaparken hepimiz fotoğraflarımıza ufak dokunuşlar yapıyoruz. YouCam Makeup da bu dokunuşlara olanak sağlayan uygulamalardan biri.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

YouCam Makeup ile makyaj yapmak

Cep telefonlarımızla birçok farklı şey yapabiliyoruz. Artık makyaj da onlardan biri. Sosyal medya üzerinden yapacağınız paylaşımlarda, makyaj yapmaya üşendiğimizde hayat kurtaran YouCam Makeup, en iyi makyaj yapma programı listelerinde adından söz ettiriyor. Uygulamada saç rengi, yüz makyajı, ruj, cilde tonuna rötuş ve diş beyazlatma yapmak mümkün. Canlı makyaj filtreleriyle kısa sürede çok daha pürüzsüz fotoğraflar çekebilirsiniz.

Selfie çekmeyi seviyorsanız, fotoğraflarınızı paylaşırken artırılmış gerçeklik desteğini kullanarak çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz