8 Aralık Çarşamba 2021

YouTube masaüstü indirme özelliği geldi: YouTube videosu bilgisayara nasıl indirilir?


YouTube videosu bilgisayara nasıl indirilir

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan YouTube masaüstü indirme özelliği kullanıma sunuldu. Mobil tarafta bir süredir aktif olan bu özellik; nihayet masaüstü sürümüne de geldi. Artık YouTube videolarını bilgisayara indirmek için aracı programlara ihtiyaç duymayacaksınız. İşte “YouTube videosu bilgisayara nasıl indirilir?” sorusunun cevabı.

Facebook’ta bir gönderi nasıl sabitlenir?

Efsane gerçek oluyor. Programa ihtiyaç duymadan YouTube videosu bilgisayara nasıl indirilir?

Milyonlarca videonun yer aldığı YouTube son yıllarda oldukça gelişti. Eskiye göre daha aktif kullanılan platform artık kullanıcılarına farklı hizmetler sunuyor. Ücretsiz seçeneğinin yanı sıra Premium versiyonunun eklenmesi bir takım farklı özellikleri de beraberinde getirdi. Mobil cihazlarda sıklıkla kullanılan video indirme özelliğinin; geçtiğimiz günlerde masaüstü sürümüne de geleceği konuşulmuştu. Özellik nihayet kullanıma açıldı. Şimdilik sadece YouTube Premium üyelerine özel kullanıma açılan özelliği “Dene” seçeneği ile test edebiliyorsunuz. Gelelim şimdi YouTube videosu bilgisayara nasıl indirilir? Sorusunun cevabına.

  • Öncelikle YouTube Premium hesabınıza giriş yapın.
  • Bağlantıdaki linke tıklayarak “Tarayıcınızdan video indirin” bölümündeki “Dene” seçeneğine tıklayın.

  • Artık herhangi bir videonuzu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

YouTube videosu bilgisayara nasıl indirilir

Oldukça pratik olan bu yöntem kullanıcıların işini bir hayli kolaylaştıracak. Eskiden bir videoyu bilgisayar indirebilmek için çeşitli aracı programlar kullanılıyordu. YouTube artık bu hizmeti kendi bünyesinde sunabiliyor. İndirilen videoları; mobilde olduğu gibi masaüstü sürümünde de 30 gün dolunca aktif internet bağlantınızın olması durumunda kullanıma devam edebiliyorsunuz.

Pembe Teknoloji YouTube kanalını takip ediyor musunuz?

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 18 Kasım aktüel kataloğu Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi

A101 mağazalarının her hafta yenilenen aktüel kataloğundan ürünler incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta özelliklerini detaylandıracağımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir