25 Ocak Salı 2022

24 karatlık Dyson Supersonic saç kurutma makinesini inceledik!


Daha önce normal versiyonunu test ettiğimiz Dyson Supersonic saç kurutma makinesi bu kez 24 karatlık versiyonunu inceliyoruz. Mevcut versiyonun çok daha lüks hali olan bu özel üretim saç kurutma makinesi bakalım neler sunuyor? İyi seyirler…

Üç farklı ısı ve üç farklı hız ayarı bulunan saç kurutma makinesi esasen standart versiyon ile aynı yeteneklere sahip. Onu normalden ayıran en önemli özelliği ise tasarımına 24 karat altın detayının eklenmesi. Mevcut versiyonu bile 4 bin TL’nin üzerinde bir fiyat etiketine sahip olan Dyson Supersonic, bu haliyle bin lira daha pahalı. Ancak gösteriş seven birçok kişinin bu kurutma makinesini evlerinin baş köşesine koyduğunu söyleyebiliriz.

Saçları uçuran kurutma makinesi Dyson HD0-1 Supersonic!

GQ tarafından 2018 yılının en iyi yüksek teknolojili bakım ürünü seçilen Dyson Supersonic, 24 karat versiyonu ile mühendislik hassasiyetini zanaatkar sanatıyla bir araya getirdiğini iddia ediyor. İtalya’nın Floransa şehrinden gelen altının kullanıldığı saç kurutma makinesinde altın rengi ile Dyson mavisi kombine ediliyor. Ürünü kırmızı kutusu ise kombini tamamlıyor.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin bu özel versiyonunun fiyatı ise yaklaşık 499 dolar.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elite 4 Active

Jabra, kulaklık serisine uygun fiyatlı bir seçenek getirdi: Elite 4 Active

Ces 2022 fuarı başladı. Birbirinden yeni ürünler ve teknolojiler tanıtılmaya devam ediyor. Kablosuz kulaklık tarafına …

1 yorum

  1. Ayar olmasın o ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir