28 Kasım Pazar 2021

A101 21 Ocak aktüel kataloğunda neler var?


A101 21 Ocak aktüel kataloğunu yayınladı. Bu haftaki katalogta biz kadınların ilgisini çekebilecek 3 ürünü ve bu ürünlerin özelliklerini sizin için derledik. İşte o ürünler:

Kiwi KSC-4215 antibakteriyel buharlı temizleyici mop

Bu haftanın dikkat çeken ürünlerinden biri Kiwi buharlı temizleyici mop. Halı, parke, lamiant ve seramik gibi zeminlerde kullanıma uygundur. Kimyasal içermez. Döner başlığı sayesinde koltuk altı ve köşe temizliğinde kolay kullanım sağlar. 1300W gücü ve 350 ml su haznesi bulunuyor. A101‘de 21 Ocak’ta satışa sunulacak ütünün fiyatı ise 249 TL.

Arzum Ar695 peta seramik tabanlı ütü

2400W gücündeki bu ütü çizilmeye karşı yüksek dirençli seramik taban kullanıyor. 120 gr’a kadar buhar akışı sağlayabiliyor. Ayrıca ayarlanabilir buhar gücü bulunuyor. Kireç önleme ve damlama önleme özellikleri bulunuyor. Ütünün su haznesi ise 260ml. 21 Ocak’ta bu ürünü 139TL‘ye A101’den satın alabilirsiniz.

Samsung Cyclone elektrikli süpürge

AAA performans-750 W maksimum güç tüketimine sahip olan Samsung süpürge makinesi, kolay boşaltılan 2,5 litrelik toz haznesine sahip. Cyclone sistemine sahip olan bu süpürge toz ve kiri havadan çekip dış hazneye hapseden güçlü bir merkezkaç kuvveti oluşturarak yüksek emişi muhafaza eder. Böylece, filtreyi temiz tutar, tıkanmayı önler ve sürekli yüksek emiş gücü sağlar. Bu ürünü 21 Ocak’ta A01’den 649 TL‘ye satın alabilirsiniz.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson’ın Yeni Özel Serisi İlhamını Otomobilden Alıyor

Dyson, tasarım denilince ilk akla gelen moda ve popüler kültürden uzak; kendine özgü ton, doku …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir