22 Mayıs Pazar 2022

Apple’dan Sevgililer Günü’ne özel hediye tavsiyeleri


Teknoloji devi Apple, yaklaşmakta olan Sevgililer Günü için web sitesinde hediye tavsiyeleri paylaştı. İşte “Aşkınızı Apple’dan bir hediyeyle dile getirin.” sloganıyla paylaşılan tavsiyeler:

“Aşkınızı Apple’dan bir hediyeyle dile getirin.”

Sevgililer Günü’ne özel bir sayfa hazırlayan Apple, çiftler için hediye önerilerini derledi. Toplamda 5 farklı hediye listesi hazırlayan Apple ailesi, bütün kullanıcılarına hitap edebilecek. Müzik, Sağlık ve Yaratıcılık gibi kategorilere ayrılan ürünlerden siz de sevdiğiniz için kendi favori parçalarınızı seçebilirsiniz.

apple-dan-sevgililer-gunu-ne-ozel-hediye-tavsiyeleri-1

Kulaktan Kalbe

Apple, Kulaktan Kalbe başlığı ile; iPhone 13 mini, AirPods ve AirPods Pro, şık renk seçenekleri ile iPhone 13 mini MagSafe deri kılıf ürünlerini listeliyor. Ayrıca 6 ay ücretsiz Apple Music aboneliği hediye etmenize imkan sağlıyor.

Antrenmanlarınızı paylaşın. Aşkınızı da

Şirket Antrenmanlarınızı paylaşın. Aşkınızı da kategorisinde ise Apple Watch SE, Apple Watch 7 serisi, spor kordonlar ve MagSafe Duo Şarj aygıtını listeliyor.

Apple’ın hazırladığı tavsiye listesinin tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp durum gizleme nasıl yapılır?

Dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından kullanılan sohbet, telefon ve fotoğraf paylaşım uygulaması WhatsApp, sahip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.