27 Temmuz Salı 2021

Apple Powerbeats Pro kulaklıklara yeni renkler ekleniyor


Apple Powerbeats Pro

Bildiğiniz gibi bir süredir Apple ve Beats arasında anlaşma bulunuyor. Apple imzalı olan kulaklık modeli için geçenlerde bir sızıntı haberi ortaya çıkmıştı. Bu sızıntının ardından nihayet Apple Powerbeats Pro kulaklıkların yeni renkleri ortaya çıktı.

Apple Powerbeats Pro

Apple Powerbeats Pro kulaklıklar için yeni renkler eklendi

Bildiğiniz gibi Apple Powerbeats Pro kulaklıkları halihazırda 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyordu. Bunlara ek olarak kulaklıklar için çok tatlı 4 renk daha eklendi. Pastel tonlardaki renklerin eklenmesiyle daha fazla kişiye seslenen başarılı kulaklıklara, açık pembe, fıstık yeşili, açık mavi ve yine pastel tonlarında bir kırmızının eklendiğini görüyoruz.

Apple Powerbeats Pro

Kulaklıkların daha önceki versiyonunda ise krem rengi, yosun yeşili, deniz mavisi ve siyah renkleri sunuluyordu. Yeni renkler ile birlikte çok daha fazla kişiye seslenen bu kulaklıklar gerçekten de çok iyi görünüyor.

Türkiye’de satılan bu kulaklıklar şu anda 1.999 TL’ye alıcı bulunuyor. Kulaklıkların satın alınabileceği tarih ise 9 Haziran 2020. Bu tarihten sonra Türkiye’de satışları başlayacak olan kulaklığın bildiğiniz üzere şarj haznesi aldığınız kulaklığın rengiyle aynı gelmiyor.

Burada siyah rengi tercih eden Apple’ın kulaklığın yeni versiyonlarında da aynı tasarım çizgisini benimseyeceği tahmin ediliyor.

Apple AirPods Star Wars uzay gemisine dönüşürse

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Doodle oyunları

Bağımlılık yapacak en iyi 7 Google Doodle oyunu

Oyun denilince akla PlayStation ve XBox gelse de birçoğumuzun her ortamda oynayabildiği oyunların başında Google …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir