25 Ocak Salı 2022

Apple Watch Pride Edition piyasaya sürüldü


Apple Watch Pride Edition

Apple birçok temaya sahip ürün grubuna sahip. Buna bağlı olarak da haziran ayının Pride ayı olmasıyla birlikte teknoloji devi Apple Watch için bir çift yeni Pride versiyonları ile bu kutlamayı kabul ediyor ve ürünlerini satışa sunuyor. Apple Watch Pride Edition oldukça renkli duruyor.

Apple Watch Pride Edition

Apple Watch Pride Edition gökkuşağının bütün renklerine sahip görünüyor

İlk paragrafta da dediğimiz gibi Apple Red Product serisi ile birlikte AIDS olan kişilerin tedavi masraflarının karşılanmasını sağlıyor. Buna benzer bir amacı olmasa da Pride Edition da LGBTİ temasına sahip ürünü dikkat çekecek gibi duruyor. Bunun nedeni ise oldukçak renkli olan kayışları ve saat kadranı.

Apple Watch Pride Edition

Saatin kordonlarından biri, LGBTİ topluluğunu simgeleyen gökkuşağı renklerinin tamamına sahip. Kordanlardın bir diğeri ise Nike imzalı spor kordonunun gökkuşağı renkleriyle yeniden tasarlanan versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.  Apple, satışa sunduğu bu yeni kordonlarıyla yakın zamanda watchOS 6.2.5 güncellemesi ile gelen Pride saat arayüzü ile mükemmel bir uyum kazanacağının altını çiziyor.

Saat kordonlarının her biri Türkiye’de 329 TL’ye satılıyor.

Apple Watch için çok tatlı şarj stantları

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son günlerde herkesin dilinde olan ‘Metaverse’ nedir?

Son zamanlarda “metaverse” kavramını çok sık duyar olduk. Dikkatleri üzerine çeken, popülaritesi artan bu kavram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir