1 Temmuz Çarşamba 2020

Bang & Olufsen’den Beoplay E8 Sport kulaklıklar


Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport kulaklıklar, çok şık tasarlanmış spor ağırlıklı kulaklıklar. Bang & Olufsen spor yapmayı seven kişiler için terlemeye dayanıklı egzersizlere tamamen dayanacak şekilde tasarlanmış gerçek kablosuz kulaklık  modelini duyurdu.

Ses kalitesi, pil ömrü ve sunduğu diğer özellikleriyle birlikte bu kulaklıkların en öne çıkan özelliği su direncinin artması. Şirketin önceki modellerinden olan E8 Motion için IP54 olan su direnci, yeni model ile birlikte IP57’ye kadar artırıldı. Bu özellik ile birlikte kulaklık 30 metreye kadar suya dayanabiliyor.

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport-01

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport şık görünüyor

E8 Sport tam anlamıyla hareket etmeyi seven, spora vakit ayıran kişiler düşünülerek oluşturulmuş. Su yeşili ve siyah seçenekleri bulunan sade ve şık bir tasarıma sahip olan kulaklığın yerleşik kontrolleri ile birlikte kullanım kolaylığını sunduğunu görüyoruz. Bu kulaklıkta Apple’ın AirPods’unda gördüğümüz gibi birkaç parmak hareketiyle müzik parçalarını değiştirmeyi sağlarken, çağrıları kabul etme ya da reddetme gibi özellikleri de sunuyor.

Gerçek gürültü önleme özelliğine sahip olan kulaklığın istendiğinde kapatılabileceği söyleniyor. Kulaklık, Bluetooth 5.1, AAC ve aptX desteği ile sunuluyor. Özellikleri hakkında net bir bilgi olmasa da kulaklıkların aktif kullanımda 7 saat dayanacağı belirtiliyor.

Kulaklığın şarj kutusuyla birlikte bu kullanımın 35 saate kadar varacağı belirtiliyor. Şarj demişken kulaklığın aynı zamanda kablosuz şarj desteği ile geldiği aktarılıyor. Kulaklık hiç de uygun olmayan bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 9 Temmuz 2020 tarihinde 350 dolara çıkacak gibi duruyor.

Apple Powerbeats Pro kulaklıklara yeni renkler ekleniyor

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple-in-hala-guncelleme-alan- iPhone-lari-00

Apple’ın hala güncelleme alan iPhone’ları tam liste

Apple her yıl diğer akıllı telefon üreticilerine göre çok daha az model ile karşımıza çıkıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir