8 Ağustos Cumartesi 2020

Popüler iş platformu LinkedIn için yeni emoji


LinkedIn için yeni emoji-01

LinkedIn birçok kişinin aktif olarak kullandığı bir iş platformu olarak karşımıza çıkıyor. Platform üzerinde gönderilere emoji bırakılabiliyor. Bu emojilere yeni bir tane daha ekleniyor. Bu emojilerin sayısı artıkça reaksiyon verme seçenekleri de artıyor.

LinkedIn için yeni emoji reaksiyonu geliyor

Uygulama araştırmacısı, Jane Manchun Wong, test ve geliştirme durumundaki en son LinkedIn ‘Destek’ reaksiyonunun bir ekran görüntüsünü paylaştı.

Destek reaksiyonu olarak eklenen kalp tutan iki el, yeni eklenecek reaksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Nisan ayında sunulan reaksiyonlar özelliğe zaten mevcut olan beş LinkedIn reaksiyonun ilerleyen günlerde çeşitleneceği zaten biliniyordu.

Söz konusu reaksiyonlar Facebook’takilere çok benziyor ve onlardan esinlenilmiş gibi duruyor. Yeni gelmiş olsalar da reaksiyonlar LinkedIn kullanıcılarının alışkanlığı haline kısa süre içinde geldi. Bu nedenle platformun kullanıcılarına sunduğu seçenekleri artırmak ve düzeltmek çok mantıklı duruyor.

Jane Manchun Wong’un Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla duyurduğu LinkedIn için yeni emoji özelliği paylaşımı:

LinkedIn için yeni emoji-01

 

Popüler iş platformu LinkedIn her geçen yenilenen yüzeyle milyonlarca aktif kullanıcısına seslenmeye devam ediyor. Söz konusu özellik ile seni ”destekliyorum” demenin emojisini ekliyor.

LinkedIn CEO’su 11 yılın ardından istifa etti!

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro 2020

Yeni iPad Pro modellerinde üzen performans!

Elektronik cihazlara yaptığı acımasız dayanıklılık testleriyle adından söz ettiren JerryRigEverything adlı YouTube kanalı yeni özellikleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir