24 Kasım Çarşamba 2021

Bugatti otomobillerinden esinlenilen espresso makinesi!


Bugatti tasarımlı espresso makinesi-01

Farklı tasarımlardan esinlenen tasarımcılar gerçekten de ilginç ve çok güzel tasarımlar ile karşımıza çıkabiliyorlar. Şimdi ise üst segmente seslenen otomobilleriyle bilinen Fransız devi Bugatti tasarımcılara ilham oldu ve bir espresso makinesi tasarlandı. Siyah ve mavi renklerden esinlenen bu tasarım oldukça iyi görünüyor. İşte Bugatti tasarımlı espresso makinesi!

Bugatti tasarımlı espresso makinesi

Bugatti tasarımlı espresso makinesi çok şık duruyor

Kahve birçok kişi için gerçekten de bir tutku. Sabah kahvesini içmeden ayılamayanlardan, gün içinde birkaç kupa kahve içenlere kadar birçok insan bulunuyor. Bunlardan birisi de sanıyoruz tasarımcı Fábio Martins oluyor. Bunun nedeni ise harika tasarımlı bir espresso makinesi tasarlaması.

Bugatti’nin tasarım çizgisinden yol alan tasarımcı Fábio Martins, Bugatti’den ilham alan bir espresso makinesinin nasıl görüneceğini hayal etmeye çalıştı. Şirketin otomotiv DNA’sını iyi okuyup yorumlayan tasarımcı, kahveyi pompalayan güzel bir makine yaptı. Kahve makinesinin ön tarafına bakarsanız, aynı şekli benimseyerek (ve hatta ızgara desenini ön tarafına da ekleyerek) Bugatti’nin imza tasarımı olan ızgara görünümünü mükemmel bir şekilde ekliyor.

İşte tasarımın detaylarını daha iyi görmeyi sağlayan görseller:

Bu da oldu: Dünyanın ilk kahve maskesi!

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gitar akort etmenin yeni yolu Google Tuner nasıl kullanılır?

Dünyanın en çok tercih edilen internet tarayıcısı Google, geçtiğimiz haftalarda yeni bir özelliği kullanıma sundu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir