21 Mayıs Cumartesi 2022

Clubhouse’da davetiye süreci sona eriyor!


2021 yılının en popüler uygulamaları arasında yer alan Clubhouse, uzun süre sadece iOS kullanıcılarına hizmet verdi. Popülerliğini giderek kaybeden uygulama, geçtiğimiz günlerde Android kullanıcıları için de indirilebilir hale gelmişti. Yoğun ilgiyle karşılaşan şirket Twitter hesabından önemli bir paylaşımda bulundu.

“Bu yaz genel yayına çıkıyoruz!”

Sadece davetiye ile giriş yapılan uygulama, yapılan resmi açıklamaya göre yaz ayları bitmeden herkes tarafından kullanılabilir hale gelecek. Ayrıca eski popülerliğini geri kazanmak isteyen şirketin açıklamasında uygulamanın şu an 2 milyon Android kullanıcısı tarafından kullanıldığı da belirtiliyor.

Facebook’tan büyük Clubhouse hamlesi

Clubhouse’ı popüler hale getiren davet özelliğinin kaldırılmasının; uygulamanın gidişatı açısından olumlu olup olmayacağı herkes tarafından merak ediliyor. Ancak Facebook, Twitter, Spotify ve Discord gibi devlerin Clubhouse alternatifi olarak geliştirdikleri uygulamalar karşısında şirketin pek şansı yok gibi görünüyor.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube videolarında hızlı geç dönemi sona eriyor; İşte yeni özellik

Popüler video izleme platformu YouTube, rakiplerine fark atacak yeni bir hamlede bulundu. Platfrom, görüntüleyenlerin herhangi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.