12 Aralık Perşembe 2019

Ece Seçkin rap yaptı sosyal medyada olay oldu


Ece Seçkin Instagramda Rozz Kalliope’nin Benjamins şarkısını arabada söylerken yayınladığı video ile gündemi uzun bir süre meşgul etmişti. Paylaştığı gönderi büyük beğeni toplamıştı. Yayınladığı videonun görüntülenme sayısı 4 milyona yaklaşmış ve 6 bin civarında yorum almıştı.

Videodan çok iyi geri dönüş alan ve beğenilen başarılı şarkıcı bu durumu değerlendirerek şarkıyı Rozz Kalliope ile beraber seslendirdi.Aynı zamanda bu şarkıya klip çekti. Klipte sosyal medyanın en ünlü fenomenlerinden olan yakın arkadaşı Danla Bilic’e yer verdi. Benzerlikleri ile dikkat çeken ikili daha önce Danla Bilic’in youtube kanalında beraber videolar çekmişti.

Son zamanlarda en çok dinlenen ve popüler olan rap müzik birbiri ardına hit şarkılar üretmeye devam ediyor. Bu şarkılardan biri de başarılı kadın rapçilerden Rozz Kalliope’ye ait durumda. Bu durumda pop müziği koltuğundan eden rap müzik, popçuları korkutmuşa benziyor. Öyle ki Ece Seçkin de bu popülariteden payına düşeni aldı. Youtube’da netd müzik kanalında yayınlanan müzik henüz bir gün olmadan yaklaşık bir milyon izlenmeye ulaştı.

Dünyada teknolojiye yön veren güçlü kadınlar

 

YAZAR: Dilara Kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas’ın en teknolojik ayakkabısı: Ultraboost 20!

Adidas, Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) U.S. National Lab ile bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu ortaklığın bir …

Bir Cevap Yazın