18 Ekim Cuma 2019

Edvard Munch’ın çığlık tablosu iPhone kılıfına taşındı!


iPhone kılıfı

Apple lansmanıyla konuşulmaya devam ederken, yeni konsept tasarımları da ortaya çıkmaya başladı. Güzel ve hoş tasarıma sahip olan iPhone yine de kılıflarla daha şık bir hale gelebiliyor.

Bu durumun farkında olan tasarımcılar ise, iPhone’lar için yeni tasarımlar üretiyor. Bu tasarımlardan birisi olan Edvard Munch‘ın çığlık tablosunun kılıflara taşınmış hali oldukça güzel duruyor.

Bu iPhone kılıfı ile hem sanata dokunuyorsunuz hem de telefonunuzu koruyorsunuz

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Güzel durmasının yanında bu kılıf kabartmalarıyla rahat bir tutuşu da sağlıyor. Böylelikle de birçok kılıfta yaşanan elden kayıp gitme durumu bu kılıfta yaşanmıyor. Kabartmalardan bahsettik ya işte bu kabartmalar ise çığlık tablosunun kabartmalarından oluşuyor.

Siyah ve beyaz renklerine sahip olan bu tasarım ile hem sanata biraz göz kırpıyorsunuz hem de ergonomik bir iPhone kılıfı sahip olmuş oluyorsunuz. 2-LA DESIGN tarafından tasarlanan bu kılıflar, ilk etapta iPhone X için tasarlanmış olsalar da Norveçli sanatçı diğer telefon modelleri için de bu kılıfın gelebileceğini söylüyor.

Instagram sizin yerinize paylaşım yapacak

YAZAR: Nilay Kamu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Salma Hayek 12 milyon takipçisine çıplak teşekkür etti

Salma Hayek, 2 Eylül 1966 yılında, Meksika’nın Coatzacoalcos kentinde doğdu. Babası Lübnanlı, annesi Meksikalı.  İspanyolca, …

Bir Cevap Yazın