Fizy’den eğlenceli yenilik

0
154 Okunma

Fizy İstanbul’da yaşayan kullanıcılarına yolculuk sürelerine göre şarkı önerebilecek. İstanbul trafik yoğunluğunda dünya ikincisidir ve İstanbul’da yaşayanlar vatandaşlar yılda 6,5 gününü bekleyerek geçiriyor. İstanbul gibi kalabalık ve yorucu bir şehirde yaşıyorsanız Fizy’in tam size uygun bir uygulaması var. Toplu taşıma yolculukları gündelik hayatınızın bir parçası haline gelirken aynı zamanda da monotonlaşıyor. Fizy, TBWA imzalı reklamlarıyla toplu taşıma araçlarındaki belirli mesafeleri şarkıların süreleriyle eşleştirerek yolculukları eğlenceli bir hale getirdi.

Kablosuz saç kurutma makinesi Fondre!

durak panolarında fizy ile ilgili görsel sonucu

Duraklar arası fizy

Popüler müzik uygulamalarının başında gelen Fizy, duraklara yerleştirdiği reklam panoları sayesinde belirlenen iki durak arasındaki mesafelere uygun şarkı önerileri sunuyor. Örneğin; metrobüste Fikirtepe ile Söğütlüçeşme durağı arasındaki 2 dakika 48 saniyelik süreyi Hadise‘nin aynı süreye sahip “Geliyorum Yanına” şarkısını dinleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Ayrıca, çalışmalar arasında metro durakları ve yürüme mesafelerine uygun şarkı önerileri de var.
Özellikle metrobüs duraklarının en yoğun yolcu taşınan durakları arasında bir sürü farklı şarkı önerisine sahip olmak mümkün.

 

Mobil fotoğrafçılık için faydalı cihaz

fizy ile ilgili görsel sonucu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz