28 Ocak Perşembe 2021

Havalar ısınırken; Xiaomi’den 12 saat kullanılan taşınabilir fan


taşınabilir fan

Xiaomi yine karşımıza bir ürünle çıkıyor. Bu sefer elektronik bir ürün ile gördüğümüz Çin merkezli teknoloji şirkete bağlı ZMI’nın uzun kullanım sunan taşınabilir fanına yakından bakıyoruz. ZMI da tıpkı Youpin gibi Xiaomi’ye bağlı bir şirket olarak biliniyor. Daha çok taşınabilir şarj çözümleriyle gördüğümüz ZMI’nın şimdi 12 saat gibi uzun bir kullanım ömrü sunan taşınabilir fanını piyasaya sürdüğünü görüyoruz.

taşınabilir fan

Oldukça tatlı duran taşınabilir fan

Giriş seviyesi bir ürün olarak konumlandırılan bu fanın fiyat etiketinde 8 dolar gibi düşük bir rakam yazıyor. Havaların yavaş yavaş ısındığı ve yaz mevsimine şunun şurasında birkaç hafta kalmışken, taşınabilir fan almak isteyenler de birçok alternatif arıyor. Şu an için Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz ancak Xiaomi Türkiye pazarını sevdi ve birçok ürününü de bu yolla piyasaya sürüyor.

Ürünün minimalist tasarım çizgisinde sunulduğunu ve aynı zamanda çıkarılıp takılabilir bir taban ile geldiğini görüyoruz. Bunun yanında ürün isteyenlerin sabitleyebileceği isteyenlerin ise düz bir şeklide kullanacağı basit bir şekilde tasarlanmış.

Üç farklı üfleme modu ile sunulan bu taşınabilir fanın, en yüksek üfleme seviyesindeki kullanımı toplamda 4,5 saat olurken, ikinci seviyede ise 9 saate kadar dayanabiliyor en düşük seviyede ise toplamda 12 saat dayanan ürünün kullanım açısından oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün.

Farklı güç değerlerine sahip iki model sunulmuş olan bu fanın 2600 mAh ve 3350 mAh’lik versiyonları bulunuyor.

Galaxy Buds Plus pembe ve kırmızı renkleriyle çıktı!

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Music

YouTube Music yenileniyor!

Kısa sürede en sevilen müzik uygulaması YouTube Music, yaptığı yenilikler ile kullanıcıları memnun etmeye devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir