16 Ocak Cumartesi 2021

IFA 2018 fuarında Philips rüzgarı!


ifa 2018 philips

Berlin’de düzenlenen IFA 2018 fuarının en dikkat çekici ürünlerini sunan markalardan biri Philips oldu! Sizler için yerinde takip ettiğimiz fuarda, Philips’in devasa fuar alanını gezdik ve sizler için keyifli bir video hazırladık!

IFA 2018 fuarında Philips rüzgarı!

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Philips, evinizin ve hayatınızın her noktasına dokunacak olan yeni nesil elektronik ürünlerini ve teknolojilerini, IFA 2018 fuarındaki devasa alanında sergiledi. Binlerce teknoloji tutkununun ziyaret ettiği bu büyük alanı sizler için gezdik!

Berlin’de düzenlenen fuarda, kendisine ayrılan devasa alanda, yeni nesil televizyonlarını ve Ambilight teknolojili ürünlerini sergileyen Philips, ev elektroniği ve kişisel bakım ürünleri ile de, bu türlerde yeni ürünler arayanların ilgisini fazlasıyla çekmeyi başardı. Akıllı televizyonları ile üst düzey teknolojili modelleri ve tasarım harikası televizyonları sizler için deneyimledik. Buna ek olarak, akıllı telefon entegrasyonu ile öne çıkan akıllı ev aletleri, akıllı diş fırçaları da, fuarın öne çıkan ürünlerin başında geliyor.

Yüzen süt çiftliği açılıyor!

Kişisel bakım ürünlerinde de yeni nesil teknolojiler ve pratik ürünler, ilgimizi çeken özelliklere sahipti. Bunların arasında, akıllı uyku takibi aksesuarları, akıllı telefon destekli ve uygulamalar ile takip edilebilen diş fırçaları yer alıyor.

Bu ürünlere ve çok daha fazlasına videomuzda yer verdik. Herkese iyi seyirler diliyoruz!

 

YAZAR: Kaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG XBOOM Go PL2

Avuç içi kadar taşınabilir hoparlör inceledim 😍 (LG XBOOM Go PL2)

Bu videomuzda LG’nin Meridian ortaklığında geliştirdiği LG XBOOM Go PL2 modeline yakından bakıyoruz. XBOOM serisinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir