10 Ağustos Çarşamba 2022

İnteraktif sanat Framed Dijital Canvas ile evinizde


Hayatımızın her alanında kendine yer bulan dijital cihazlar bu kez de Framed Dijital Canvas ile sanatı evinize getiriyor. Dijital fotoğraf çerçeveleri şimdilerde oldukça popüler. Özellikle interaktif, performatif ve işitsel sanatlarla ilgilenenler için harika bir fırsat çünkü vücut hareketlerini ve konuşmayı algılayabiliyor.

Framed sanatçılar için de bir satış noktası olarak düşünülebilir çünkü işlerini Framed’e satabilir ya da Framed’i kullanarak işlerini yayınlayabilirler. Kusursuz Full HD ekranlara ek olarak Framed dijital canvas hareket kontrolü özelliğine sahip ve akıllı telefonlara yüklenen bir uygulama ile kontrol edilebiliyor.

Evinizin dekoruna göre değiştirebilirsiniz

Framed’i diğer elektronik ekranlardan ayıran işe ince işçiliği. Çerçeve ceviz ağacından yapılıyor ve kişiselleştirilebiliyor. Yani evinizin dekoruna ya da sergileyeceğiniz esere göre değiştirebiliyorsunuz. Framed HD grafik, hoparlör çıkışı ve mono mikrofon girişi gibi özellikler de taşıyor.

Ayrıca yeni bir şey görmek istediğiniz zaman sergilediğiniz eseri değiştirmek çok kolay. Basit hareketlerle imaj kütüphanenizde gezinebiliyorsunuz ve uygulamayı kullanarak istediğiniz zaman kütüphanenize yeni imaj ekleyebiliyorsunuz. Ekranlar dört çekirdekli 2.4GHz işlemci ile çalışıyor.

YAZAR: Gamze Deste Yegin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

xiaomi band 7

Xiaomi Band 7 Türkiye’de satışa sunuldu. İşte fiyatı!

Giyilebilir teknolojiler arasında en çok tercih edilen akıllı bileklikler oluyor. Uygun fiyat ve çeşitli özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.