İşte ucuz seyahatin 5 kolay yolu✈

0
1.152 Okunma

Seyahati seviyor, yeni kültürlerleri sıkça tanımak istiyor, coğrafi keşiflerinden vazgeçemiyorsanız, “Dünya büyük! Bir ömre ne kadarını sığdırsam kar” deyip gezmelere doyamıyorsanız, Ligarba Turizm uygun fiyata bilet satın almanın yollarını araştırdı.

Öncelikle aklıma gelen derhal başıma gelsin diye şımarıklık etmemeli, erken rezervasyonun hayat kurtardığını unutmamalısınız! Tatil planını son güne bırakıp milyonlarınızdan olmak yerine, temkini elden bırakmamalı, biletinizi erken ve ucuz almalısınız! Peki ya ne yapmalısınız?

1.Esnek bir takvim hazırlayın!

Olası planınızda, tatil sürenizi üç aşağı beş yukarı tutun, takviminizi olabildiğince esnek çıkarın. Tatilinizden aylar önce bir hayale kapılıp bilet alın, sonra biletinizi unutup türlü planlar yapın, gönlünüz geçsin, havalar bozsun, hevesiniz kaçsın demiyoruz tabi!

Ama yarın için plan yapıp yana yana servet ödemeyin, arar bulur, ucuza uçarım diye düşler kurmayın! Seyahatinizden en az 20 gün mümkünse 1 ay önce kendinize görev edinin ve bilet fiyatlarını takip edin, ucuza bulduğunuz anda, elinizi korkak alıştırmayın, yapıştırın gelsin! Kendinize her an tatil fırsatı yaratın, ucuza bilet kovalayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz