1 Temmuz Cuma 2022

Kadınların karantinada vazgeçemediği teknolojik ürünler!


Kadınların karantinada vazgeçemediği teknolojik ürünleri

Tüm dünyayı olumsuz bir şekilde etkisi altına alan Koronavirüs, ilk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıktı. Çin’de başlayan bu hastalık çok zaman geçmeden neredeyse tüm ülkelere ulaşmayı başardı. Tabi ülkemize de…  Bu olay nedeniyle dünya genelinde pandemi ilan edildi. Öyle ki ülkemizde sokağa çıkma yasakları bile uygulandı. Karantina sürecini, çoğu kişi evinde ailesi ve sevenleri ile paylaştı. Böylelikle günlük yaşamlarına çoğu insan evinde devam etti. Peki kadınlar karantina sürecinde hangi teknolojik ürünleri sıkça kullandı? Bu haberimizde sizler için kadınların karantinada vazgeçemediği teknolojik ürünleri derledik…

Saç düzleştiricisi

Saç düzleştirici cihazlarını her kadın hayatında bir kere bile olsa kullanmıştır. Gündelik hayatımızı pratikleşmesine olanak tanıyan bu teknolojik ürün kadınlar tarafından karantinada bile kullanılmaktan vazgeçilmedi.

Kadınların karantinada vazgeçemediği teknolojik ürünleri

Lazer epilasyon cihazı

Lazer epilasyon cihazları kuaför salonlarını evimize taşıyor desek abartmış olmayız. Evde kullanılan lazer epilasyon aletleri sayesinde artık tüy giderme işlemleri sağlıklı ve hızlı bir şekilde yapılıyor. Lazer epilasyon cihazı, kadınların evde, özellikle de karantinada dışarıya çıkamazken kullandığı en önemli teknolojik ürünlerden yalnızca birisi.

Kadınların karantinada vazgeçemediği teknolojik ürünleri

Robot süpürge

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatımızı kolaylaştıracak birçok teknolojik ürün var. Bunlardan biri de robot süpürgeler. Ev temizliğinde yepyeni bir boyuta geçmenizi sağlayacak bu robot süpürgeler karantinada da evlerin vazgeçilmezi oldu. Akıllı teknolojisi sayesinde insana ihtiyaç duymadan evleri temizleyen robot süpürgeler ayrıca oldukça da pratik.

Kadınların karantinada vazgeçemediği teknolojik ürünleri

Saç maşası

Saç konusunda en az düzleştirici cihazlar kadar kadınlar tarafından tercih edilen bir diğer ürün ise saç maşası. Teknolojinin ilerlemesiyle yeni ürünlerin çıkması, saçların kıvırcık yapılmasını kısa bir sürede gerçekleştiriyor. Saç maşası karantinada kadınlar tarafından en sık kullanılan teknolojik ürünlerin başında yer alıyor.

Kadınların karantinada vazgeçemediği teknolojik ürünleri

Bu yazımızda kadınların karantinada kullanmaktan vazgeçemediği teknolojik ürünleri listeledik. Peki siz karantinada, en sık hangi teknolojik ürünleri kullandınız? Yorumlarda buluşalım.

Netflix’te yayınlanacak yeni Türk yapımları neler?

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.