18 Ağustos Perşembe 2022

Kadınların telefonunda olması gereken uygulamalar!


uygulamalar

Hayatımızın büyük bir parçası olan akıllı telefonlar insanlara her alanda kolaylık sağlıyor. Bu kolaylıkların sağlanmasının en büyük kaynağı ise uygulamalar oluyor. Biz de Pembe Teknoloji editörleri olarak kadınların telefonunda olması gereken uygulamalar listesini sizler için derledik ve bir video oluşturduk.

Kadınlar için listelediğimiz uygulamalar!

Meditopia: 

Meditasyon uygulaması olan Meditopia, içinde bulunan çeşit çeşit sakinleştirici ve huzur veren müzikleri kullanııcısına sunuyor. Ayrıca sesli hikayelerinin yanı sıra, uyku konusunda da meditasyon yaptıran uygulama ücretsiz olarak bu hizmetlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Ücretli olan Premium bölümünde ise çok daha fazla seçenek sunuyor.

Forest:

Telefon kullanımını sağlıklı düzeyde tutmayı amaçlayan Forest uygulaması bunu eğlenceli bir hale getirebiliyor. Uygulama, hayattaki önemli şeylere odaklanmaya yardımcı olmak amacıyla ağaç yetiştirme taktiğini kullanarak telefonu uzun süre kullanmayı kısıtlamaya çalışıyor.

Fotoğraf uygulamaları:

Adobe Lightroom ile fotoğraflara istenildiği şekilde farklı birçok filtre eklenebilir ve keskinliği düzeltilebilir. FaceTune uygulaması sayesinde fotoğraflara photoshop ile rötuşlar yapılabilir ve yüzdeki kusurlar yok edilebilir. FaceApp ise AR konusunda çok daha ileri giderek filtrelerin yanı sıra kişilerin yüzünde büyük değişiklikler ve cinsiyet değişimi gibi efektler yapıyor. Üç uygulamanın da Premium bölümü bulunuyor.

Regl Takvimi:

Bu uygulama ile kadınların her ay geçirdiği regl dönemi daha düzenli ve planlı olabilecek. Uygulama içinde bulunan başka özelliklerle de kadınların her konuda yardımcısı olabilir.

Yağ Yakma Egzersizleri:

Spora gitmek için vakti olmayan veya evde spor yapmak isteyenlerin yardımına koşan uygulama 30 günlük bir egzersiz programı sunuyor. Hareketlerin nasıl yapılacağını da gösteren uygulamanın ayrıca kişisel antrenman özelliğinin de bulunduğu bir Premium bölümü var.

 

 

WhatsApp depolama alanını iyileştiriyor!

YAZAR: Dilara Kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tiktok

TikTok efsane bir efekt ile gündemde!

Popüler sosyal medya platformu TikTok gelişmeye hız kesmeden devam ediyor. Her kesimden kullanıcıya hitap eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.